PDA

Zobacz pełną wersję : Na temat forum terrarystyka,pl



CRIMSON
11-01-2014, 02:01
Chciałem zamieścić informacje o petycji na forum terrarystyka.com.pl w kilku działach /skorpiony, pająki,terrarium, itp./Niestety zostały wykasowane, a "Agata"
zaproponowała mi bana.
Mam pytanie, czy ma ktoś "wejscia" w tym serwisie i może załatwić tam reklame i oficjalne poparcie?

Theraphos
11-01-2014, 02:24
Może cie zablokowała ponieważ to "konkurencyjne" forum:P ?

Samael_
11-01-2014, 03:13
O boshe jaka dziecinada :D.Jeszcze raz ten serwis pokazal jak jest smieszny - przeciez tu chodzi o wspolna sprawe !!!

Vagansmen
11-01-2014, 03:23
w takiej sprawie wszystkie serwisy powinny współpracować, a nie ze sobą konkurować, nie rozumiem zachowania "Agaty"

Samael_
11-01-2014, 03:27
Tu jest przyklad,ze inni sie na ta sprawe nie wypinaja - http://forum.arachnea.pl/viewtopic.php?t=422. Pod koniec zeszlego roku osikalem serwis terrarystyka.com.pl,wlasnie ze wzgledu na takie irracjonalne podejscie do uzytkownikow - dziecinada !!!

Jasiu_B
11-01-2014, 07:19
Musiało wyniknac jakies nieporozumienie... Dowiem sie o co chodzi i poinformuje, napewno nie chodzi o "konkurecyjne forum" takie zarzuty sa po prostu smieszne...

krzdab2150
11-01-2014, 07:30
http://terrarystyka.com.pl/forum/posting.php?mode=editpost&p=131017 ciekawe jak długo się utrzyma !

Jasiu_B
11-01-2014, 07:34
hmmm oj dzieci chyba troche przesadziliscie- topic z forum terrarystyka.com.pl nie zniknal
http://terrarystyka.com.pl/forum/viewtopic.php?t=20560

nastepnym razem radze sie zastanowic zanim bedziecie wysuwac przeciwko komus jakies oskarzenia:/

CRIMSON
11-01-2014, 07:55
To chyba przez pomyłkę .Przeczytaj uważnie .Z działów o pajęczakach /chyba czterech/ skorpionach i innych post został zdjęty.
Do d...... z taką promocją petycji.I jeszcze Ci grożą banem.

Baku
11-01-2014, 08:49
zrubmy im bojkot :]

vendetta
11-01-2014, 09:18
ja to ich forum obsikałem już dawno temu i znam osoby (wy tez je znacie) które zrobiły dokładnie to samo..bo to po porostu banda zapatrzonych w siebie idiotów i tyle!

krzdab2150
11-01-2014, 09:40
wstawili ten post od Crimsona
http://terrarystyka.com.pl/forum/viewtopic.php?p=131020#131020

Dragonsong
11-01-2014, 12:06
Witam
To ja jestem Agata i rzeczywiście skasowałam większość postów. Gdy weszłam na stronkę - zobaczyłam 20 tych samych postów na każdym forum - zwierzaki, giełda, kupię, sprzedam, pogaduchy, fotogaleria - dosłownie wszędzie. I cały czas dochodziły następne posty. Wszystko było tym zawalone więc wysłałam PW z prośbę i groźbą (rzeczywiście groziłam banem - nie całkowitym zresztą) zeby zaprzestać wstawiania nowych postów bo zrobił się koszmarny bałagan. I nie wyrzuciłam wszystkich postów jak to wypisuje tu CRIMSON - tylko zostawiłam jeden post na głównym dziale "terrarystyka". Nie chodzi o to że serwis nie popiera tej akcji bo popiera i to też napisałam w PW. Chodziło o to że zrobił się straszny bałagan który trzeba było posprzątać.

Tak sprawa wygląda z mojej strony. prosze w to nie mieszać całego serwisu tp




BTW vendetta - gratuluję poziomu posta.

Zibi
11-01-2014, 12:11
Mam tez prosbe. Nastepnym razem prosze skontaktowac sie z kims z TP, wtedy zostalo by to ladnie zorganizowane. Zapewniam Was, ze terrarystyka.com.pl jest wszystkimi konczynami za petycja, sam ja podpisywalem i pokazywalem wielu osobom. Prosze Crimsona, jesli jeszcze ma ochote o zamieszczenie tego watku na Ptasznikach, Skorpionach i Pozostalych Bezkregowcach (tego dotyczy petycja) a ja go podwiesze do czasu wyjasnienia sprawy. To rozwiazanie wydaje mi sie dobre.

Vendetta, zwazaj na slowa. Mozesz kierowac je do konkretnej osoby, a nie calej spolecznosci. Anonimowosc Internetu nie jest jednak tak dobra jak sie wydaje...

Zibi
11-01-2014, 12:17
Postaram sie rowniez o newsa na glownej...

Samael_
11-01-2014, 13:44
Zibi napisał(a):

> Vendetta, zwazaj na slowa. Mozesz kierowac je do konkretnej
> osoby, a nie calej spolecznosci. Anonimowosc Internetu nie jest
> jednak tak dobra jak sie wydaje...
>

Jak widac prawda kole w oczy... :]

Zibi
11-01-2014, 14:04
Przeciez doskonale wiesz, o czym mowie, wiec daruj sobie zlosliwosci, ok? :) Staram sie pomoc.

Masa
11-01-2014, 17:00
Co do Vegety czy jak jej/jemu tam...to sposob wypowiedzi swiadczy za niego/nia :) jaki poziom reprezentuje.. :]

CRIMSON
11-01-2014, 21:09
Jesteś za - i co dalej ?Bałagan ? jeden post ?- wolne żarty - a komu przeszkadza reklama petycji /dałem ją tylko na ważniejszych forach, o samych pająkach są 4/? jest mnóstwo ludzi zaglądających na pojedyncze tematy / ja np.wchodzę tylko na skorpiony/
Nie wypominając - gdzie wy jesteście? sprawa was nie dotyczy?/to forum terrarystyczne, czy o kotach?/.
Sami powinniście się tym zainteresować i sprawę poprzeć oficjalnie na stronie głównej.
Napisałem mail do admina kober w tej sprawie nawet nie dostałem odpowiedzi.
Pobudka,
Bez obrazy koleżanko Agata , ale grożenie mi banem to przesada.

CRIMSON
11-01-2014, 22:11
Maila pisałem - nie dostałem odpowiedzi.
Rozumiem , że "petycja" ma OFICJALNE poparcie serwisu terrarystyka.com.pl ?
Prosiłbym o maila w tej sprawie na adres brukom@wp.pl od kompetętnej osoby.

Proszę też kolegę Zibi o zamieszczenie odpowiedniej reklamy
na wszystkich ważniejszych forach nie tylko bezpośrednio dotyczących sprawy.
[Mam dwa ostrzeżenia "za petycję"
http://terrarystyka.com.pl/forum/privmsg.php?folder=inbox,
a nie chcę dostać bana /za reklamę/, gdyż szanuję serwis terrarystyka.com.pl]
Myślę, że petycja dotyczy WSZYSTKICH terrarystów. Jeżeli ktoś interesuje się np. jaszczurkami to też poprze petycję, a może nie zaglądać na pajęczaki.

Dragonsong
12-01-2014, 02:13
No dobra - tłumaczę od początku - ostrzeżenie w serwisie tp oznacza coś całkiem innego i wyswietla się przy nicku - dostają je osoby które mocno przeginały na serwisie. TY TAKIEGO OSTRZEŻENIA NIE MASZ. Dostałeś tylko 2 prywatne wiadomości pt "ostrzezenie" by przestać wrzucać wszędzie posty m.in na miejsca z których je kasowałam. Nie wiem czy zauważyłeś ale wprowadzac "rewelacyjną" atmosferę między serwisami a podobno chodzi o to by się jednoczyć. Wiem że masz pretensje - to zwracaj się do mnie z pretensjami a nie obarczaj winą całą terrarystyke.pl

Petycja MA oficjalne poparcie serwisu t.p i bedzie na forum widoczna nad każdym działem - ale nie bedzie to na 100% zrobione tak jak Ty to zrobiłeś - (wersja w kazdym dziale i poddziale post bo to nie ma najmniejszego sensu i wprowadza to bałagan)

CRIMSON
12-01-2014, 05:58
Dziękuję bardzo mi miło.
Mogłaś moja droga od razu tak do mnie napisać - nie byłoby całej sprawy.
Jeżeli poczułaś się urażona to bardzo przepraszam.
Istotne jest ,żeby do każdego odwiedzającego serwis terrarystyka.com.pl /nieważne na jakim dziale / trafiła informacja o petycji.
Jeszcze raz bardzo dziękuję i pozdrawiam.

Zibi
12-01-2014, 16:19
Uff, troche mi to zajelo. Zamiescilem post na paru forach, jest tez news na glownej. Posluzylem sie tekstem ze strony glownej terrarium.com.pl gdyz jestem zmeczony i nic madrego nie chce mi sie wymyslac. Mam nadzieje, ze teraz juz zrozumiecie, ze terrarystyka.com.pl popiera petycje :) Przepraszam za opoznienie, mialem problem z dostepem do netu dzis.

Zibi
13-01-2014, 10:19
Dodalem nawet tekst dla mniej rozgarnietych:PPP
Oddaj głos na "TAK"

42d3e78f26a4b20d412==