PDA

Zobacz pełną wersję : Platus



frydrych1
13-01-2014, 08:48
jak sadzicie czy jest on nie bezpieczny? lubi uciekac? a moze ktos z was zostal ugryziony przez niego? (jakie skutki?) pisze to bo moge go miec po okazyjnej cenie a nie wiem o nim zbyt duzo nie ma dobrych opisow w sieci. najbardziej to zalezy mi na zdrowiu wiec czy ktos z was moze go polecic?

wodus
13-01-2014, 09:18
ja z checia go polecam.:) nie jest nie bez[pieczny choc agresywny, je i je wiec z tym kłopoto nie ma, ad jak pszczoła robi fajne cieci naprawde polceac i szybko rosnie:) moj znajomy spzredajen takiego na necie tez go polecam:) POZDRAWIAM

k4cp3r8
13-01-2014, 09:51
Tez Polecam Tego Pajaka :) Nie Sprawia Kłopotów I ma wilczy apetyt :) lecz jest szybki ale ma slaby jad

chrzanu
13-01-2014, 10:02
więc tak:
na pocztaku byłspokojny ale tylko przez pierwszy dzień w tej chwili agrsywny to nie jest ale jest ruchliwy, siedzi cał yczas pod ziemią i wychodzi tylko wieczorem. a kilka dni temu goniłem go po pokoju gdy uciekł mi przy zraszaniu :D

TOXYN
13-01-2014, 10:28
Nom ruchliwy to ten pajączek jest mój ciągle łazi po terra. Jeść też je więc większych problemów z nim nie mam raz mi chciał pędzelek pogryźć ale to był jeden przypadek;)

frydrych1
13-01-2014, 10:33
dzieki bardzo teraz juz wiem ze moge juz go wziac dzieki serdeczne pozdrawiam

ketnip
13-01-2014, 11:04
mam tego pajączka, jak go dostałem był spokojniutki, przeszła u mnie 2 wylinki (samiczka:) i zrobiłła sie z niej straszna agresorka, to zalezy tez na jakigo osobnika trafisz, ale ogólnie polecam bo bardzo fajny pajączek, dodatkowo info w załączniku jak nie czytałes juz tego :)...

TOXYN
13-01-2014, 12:10
chcialem jeszcze dodać że mój ma od 2 wyl połamane nogi a i tak jest rozbrykany:-)
Teraz właśnei przeszedł kolejną wylinkę i chyba ma już normalne nogi to zobaczymy jak mu będzie odbijać:-)

GuTi
17-01-2014, 09:47
ja mam platusika kochanego ale powiem tak albo moj jest waryyjooot taki straszny albo mnei nie lubi :D wkazdym bądz razie ja mam strasznego agresora ciagle atakuje jak tylko otworze pudeleczko to postawa obronna a jak pedzelkiem go dotchne to zakazdym razem skacze z zabkami ale i tak jest wspanialy ...

42d3e78f26a4b20d412==