PDA

Zobacz pełną wersję : zabunkrowany kedzior??



pitchblack
14-01-2014, 07:58
witam wszystkich. jestem poczatkujacym hodowca i mam pare pytan do was doswiadczonych.

otoz moj kedzior 22 lutego przeszedl wylinke l6 i przelozylem go do faunaboxu 25x15x15 troche sie krecil po tym faunaboxie, zwiedzal, pajeczynke se pozakladal gdzieniegdzie. przez ten czas zjadl JEDNEGO swierscza. dzisiaj 1 marca zobaczylem ze zalaepil sobie pajeczyna i ziemia wejscie do kryjowki (polowka kokosa) i siedzi tam ,a wczesniej tam wogole nie wchodzil.

1czy mozliwe ze on juz sie do wylinki przyszykowuje po takim marnym posilku?
2jak mam mu tam wilgotnasc zwiekszac?
3czy on moze wyjsc z tamtad zeby cos zjesc?
4czy mam mu dawac zarcie pod wejsciem?
5czy on wyjdzie dopiero po wylince?
6czy jeszcze kiedys bedzie wychodzil bo chcialbym go troche popodziwiac?
jest mozliwe zeby pajak przeszedl wylinke nie jedzac nic ppo ostatnie wylince?
prosze was o odpowiedzi na te banalne dla was pytania wam tez na pewno sie bunkrowaly kedziory. z gory dzieki pozdrawiam.. Grzesiek

TylerPL
14-01-2014, 08:21
Eh... Wisz, moja P. Irminia od 1.01. zjadła 3 małe świerszcze. Mój murinus od grudnia siedzi w kryjóce i nie wychodzi w dzień (tylko w nocy i nad ranem zalepia kryjówkę). Tak więc na prawdę się nim nie przejmuj. I radze przeczytać FAQ!

Masz je tutaj! I przestudiuj je!
http://www.terrarium.com.pl/forum/faq/ptaszniki.php

popekjr
14-01-2014, 08:44
pajak jak zechce to wyjdzie.
wilgotnosc bedzie sie sama utrzymywala tylko spryskujczasem terra,on tam bedzie mial odp. wilgotnosc, jak zglodnieje to wyjdzie, mysle ze nie przejdzie wylinki, ba jestem pewien ze nie przejdzie wylinki po tak krotkim czasie, on dopiero stwardnial po tamtej, pajak bedzie wychodzil, a wyjsc z tamtad moze spokojnie. takze nie martw sie niczym. wrzuc mu swierszczyka i poczekaj ze 2 dni, jesl;i go nie zje to wyjmij swierszce i spruboj 2 dni pozniej. Z twoim pajakiem jest wszystko ok. jeszcze sobie na niego popatrzysz.
i poczytaj faq

erjot
14-01-2014, 10:22
Co do zakopania to moja dorosła samica albopilosy po zjedzeniu małej myszy nie wychodziła przez 5 miesięcy!!!! A co do wylinki to miałem taki skrajny przypadek u P.formosa : Przy wylince straciła zęby jadowe (może za mała wilgotność) i spisałem ją na straty. Aż tu ,po jakimś czasie pająk wyliniał mimo to ,że nie zjadał podawanych świerszczy... i ząbki odrosły:))
POZDRAWIAM

pitchblack
14-01-2014, 10:56
dzieki bardzo wam ..nie martwie sie juz

Vagansmen
14-01-2014, 11:34
moja vaganska też zalepiła 3 tygodnie temu i siedzi w tym kokosie, ale to wylinka bo odwłok miała czerniutki 3 tygodnie temu, tylko ze może ona juz ją przeszła (ostatnią miała 6,5 miesiąca temu) no i kiedy ona wyjdzie? karaczan czeka na jej twarde, ostre ząbki :)

42d3e78f26a4b20d412==