PDA

Zobacz pełną wersję : Ucieczka pająka a ukąszenie psa ?????



PLU
19-01-2014, 14:22
Witam mam pytanie ponieważ dzaisiaj pare minut temu zauważyłem jak mój samiec Ptasznika białokolanowego chadza sobie po ścianie !!! zamurowało mnie ale mój brat wzioł terra i mi dał mi pęsetre i jakoś sobie poradziliśmy w eskorcie do terrarium ale mam inny problem ponieważ drzwi były otwarte i pies mógł swobodnie sobie chodzić po pokoju w czasie ucieczki pająka. Czy jest jakieś prawdopodobieństwo zę pająk mógł ukąsić mojego pieska i jak tak to jakie mogły by być objawy i czy taki jad białokolanowego może źle zadziałać na pieseczka ??????

Za szybkie postry THX byle były odpowiedzią na moje pytanie !!!!

SDY
19-01-2014, 14:30
A kuleje pies? Piszczy? Zachowuje sie jakos inaczej niz normalnie? Jesli potencjalnie pajak moze ukasic czlowieka to co to znaczy dla niedo pies, jak ten przyprze go do muru?

esi
19-01-2014, 15:13
ja nei zauważyłeś do tej pory nic dziwnego w zachowaniu psa, to juz nic mu nie bedzie :)

lukanio
19-01-2014, 15:24
jeśli do tej pory nie zauważyłeś nic dziwnego u psa to chyba nic się nie stanie jeśli masz jakieś wapno to możesz mu je dać.Zobacz czy psiak nie ma śladu po ukąszeniu na łapie czy na pysku(tam najprawdopodobniej pająk by go ukąsił),jeśli nie ma opuchlizna czy widocznych śladów to wszystko w porządku.

chrzanu
20-01-2014, 05:56
gdyby ugryzł ci psa to pies bym juz gdzieś moze spóchł, gorzej by mu się oddychało, albo moze jaka biegunka lub osłabienie, gorączka.
jeeli pies niema takich objawów to nic mu nie jest.

P.S. chrońcie teraz swoje psy przed nosówką (choroba psów coś jak u nas grypa) mój pies był chory i niestety musiałem go uśpić 2 tyg temu.

Ptarantirii
25-01-2014, 06:38
heeh jak by ci ugryzł, to jeszcze ,ale szkoda ,ze ci go nie zjadł hehe:) znam przypadek ze gigas ,zjadł jamnikaa ,dobre nie hehe

42d3e78f26a4b20d412==