PDA

Zobacz pełną wersję : Przypadek z genią !!!!



PLU
20-01-2014, 04:17
Kurde miałem problem !!!! bo kiedy dawałem mojej samicy geniculaty myszke to przypadkowo spadła mi szyba !!! nie wiem czy na pająka czy nie ale zauważyłem że jest mocno wyczesany i mam pytanie czy jak by szyba spadła na pająka i jak nie widze żadnych obrażeń mechanicznych ani żadnej krwi po prostu jest mocno wyczesany czy może jej się coś stać !!!! prosze o szybką odpowiedź.

Matt_ns
20-01-2014, 04:24
Nie panikuj, jak bys cos jej zrobil to by juz dawno lezala. Poprostu wyczesala wloski ze strachu. A pozatym pajaki chyba krwi nie maja tylko substancje przejzroczysta albo blekitna jak dobrze pamietam z lekcji biologii :P Moze sie myle, nie wiem, dawno sie o tym uczylem :) Pozdrawiam

SHERON
20-01-2014, 04:38
Co to Krwi to nie jest krew tylko limfa a kolor apamietasz dobrze. Jelsi pajączek chodzi to nie powinno mu nic być ale go obserwuj:] A cha a zjadła tą mysz ??

Markoś
20-01-2014, 04:57
jezeli nie widac krwotoku jak tu wspomnial Matt_ns i nie widac zadnych obrazen i zyje to mysle ze nic jej sie nie stalo na drugi raz uwazaj z ta szyba

PLU
20-01-2014, 05:08
Z szybą będe pamiętał już na bank się nic nie stanie i nie powtórzy tylko żałuje że to sie stało bo nieładnie wygląda a mysszki nie zjadła ale wydaje że ze strachu ale kjupie dzisiaj świerszcze. Dzięki za odpowiedzi

Baku
20-01-2014, 05:22
a ja niosłem herate i wylałem wrzatek na szybe , ta zaparowała od środka, czy pająk moze mi zapleśnieć ??:P

Baku
20-01-2014, 05:23
a teraz na serjo ,, to ze szyba spadła hmm nawet wsumie nie wiem co ci odpowiedzieć - sadze ze sam znasz odpowiedz na pytanie lepiej niz ktokolwiek inny

chrzanu
20-01-2014, 05:52
a spadła na pająka krawędzią czy płąską płaszczyzną ??
Jeżeli nie zauwazyłeś limfotoku to raczej nic jej nie bedzie, oblukaj dokłdanie pajaka i sie przekonaj czy jej nic nie jest.

PLU
20-01-2014, 07:40
Wiesz co nie chce jej teraz męczyć bo już jakoś tam sprawdziłem i nic nie zauważyłem nawet ładnie weszła na szybke (czułem się jak w warsztacie samochodowym :P) nic nie zauważyłem jak przeżyje do jutra to ją obbadam dokładniej jak już się uspokoi acha mam jeszcze jedno pytanie czy ta sytuacja może przeszkodzić w jej ciąży ???? ponieważ jest zapłowniona i głównie boje się o ciąże :P:P:P ale o pajączka również bo to mój największy :P:P

42d3e78f26a4b20d412==