PDA

Zobacz pełną wersję : sciekajaca woda



MiteX
21-01-2014, 09:46
Ludziki mam uno problemo ...no chyba że wcale nie takie problemo jak się wydaje w każdym bądz razie chodzi o to że mój pajączek a jest nim Irminka L7 strzela takim czymś co wygląda ....jak woda <lol>:/ (?).Nio nie wiem zabardzo co to jet więc pytam co to może być ? Zauważyłem że siedzi sobie na ziemi nagle zaczyna się ruszać a na ściance z terra ścieka woda (?) hmmmm co to może być ? Help :D

SDY
21-01-2014, 09:49
A z ktorej strony pajaka owa "woda" wylatuje?

P.S. Naucz sie nazywac posty...

ketnip
21-01-2014, 09:49
poprstu robi kupke, a na przyszłosc nazywaj jakoś tematy...

MiteX
21-01-2014, 09:55
A nie wiecie może jak mam nazwać temat skoro nie wiem sam oco chodzi ?
A ta woda czy pieron wie co to jest wylatuje chyba z tyłka......no ale nie jestem pewien to ze sporą prędkością wylatje :D

SDY
21-01-2014, 09:57
No to na bank odchody.
Nazwalbys cos w stylu: "Stzrelajaca Irminia", "Mojej Irminii cos z tylk strzela"... Troche pomyslunku.

morda
21-01-2014, 10:01
Albo to odchody albo po prostu pająk wydziela trochę jadu. Czasem to się zdarza.

Jak następnym razem chcesz coś napisać to nazwij poprawnie wątek, w przeciwnym razie wątek leci.

MiteX
21-01-2014, 10:02
Spoko następnym razem pomyśle nad takim rozwiązaniem....poprostu nie chciałem żeby pomyśleli że ja jakiś psychiczny jestem......a potem w dziale sprzedam będzie post "rodzinka niebieskich myszek"...ale mniejsza z tym wielkie thx.
A jeszcze jedno pytanko mam bo niedawno pajączek miał wylinke i na odwłoku ma taką kropke ? Wygląda to choćby pryszcz ( sorki ale takie skojarzenia mam :D ) nio i nie wiem co to może być ....wątpie żeby z wilgoci bo raczej jest w normie a no i widać to teraz po wylince ??

morda
21-01-2014, 10:04
Daj zdjęcie jak możesz. Kropka na odwłoku nic mi nie mówi... może to płucotchawka? To na spodzie czy na górze?

Yaguarundi
21-01-2014, 11:13
MiteX napisał(a):

> Spoko następnym razem pomyśle nad takim
> rozwiązaniem....poprostu nie chciałem żeby pomyśleli że ja
> jakiś psychiczny jestem....

A kto nie-psychiczny hoduje wielkie jadowite pajaki, na ktorych widok normalny czlowiek robi sie blady ? :P

chrzanu
21-01-2014, 13:29
jak leci z tyłka to się złatwiała.
a jak nie wiesz jak nazywac posty to poprs starych o pomoc, jest wile mozliwosci jak nazwac posty.

MiteX
21-01-2014, 14:51
Ludziki nie wiem oco wam chodzi ?
Przecież każdy z was gada to samo .... ni jestem niepełnosprawny i rozumie jak się do mnie gada po co wszyscy powtarzacie ? Wiem nazywać tematy z sensem ...proste ! To nie mój pierwszy post i wiem jak się pisze ...natomiast chodziło zależało mi na czasie i nie mogłem wymyśleć niczego konkretnego.Pozatym co takiego niieodpowiedniego jest w ??? ?

SDY
22-01-2014, 03:06
Nie oddaje tresci zagdanienia.

1). Temat nowej wiadomości musi w kilku słowach odzwierciedlać główną myśl która będzie kontynuowana w dalszej części wiadomości (znaczące ułatwienie dla odpowiadających, przeglądających forum - spowoduje to pojawienie się większej ilości odpowiedzi). Niedopuszczalne są tematy w stylu "Pytanko", "Mam problem", "Udzielcie porady" itp. Można zaś napisać np. "Jak zbudować tylnią ścianę w terrarium - mam problem / udzielcie porady / pytanie". Ułatwi to wszystkim "życie", leży to w interesie użytkownika jeśli chce dostać odpowiedĽ na swoje pytanie.

To tyle jesli chodzi o nazywanie postow, a teraz odpisz na pytanie mordy bo co do twojego problemu jest ono dosc istotne.
Moze wylinka nie zeszla do konca i jej kawalek tak wyglada? Moze jak morda napisl to jest po prostu plucotchawka...

MiteX
22-01-2014, 10:57
No mam zdjęcie ale wykonane przy pomocy średniej klasy telefonu kom. Więc za dużo tutaj nie widać.Na zdjęcia lepszej jakości trzeba będzie poczekać do soboty...mam nadzieję....
Pozdrawiam !

robert.p.
22-01-2014, 11:04
Zdjęcie rzeczywiscie kiepskie.Wygląda to na jakiegos guza.To jest wypukłe czy nie ?
Powstało dawno czy niedawno?Powieksza sie czy cały czas jest takie samo?MOze to tylko plama bez włosów?Trudno powiedziec bo prawie nic nie widac niestety

MiteX
23-01-2014, 10:29
Hej lusdziki mam już lepsze zdjęcia niestety są za duże i nie moge ich tutaj zamieścić ...jeśli możecie to dajcie znać na GG wyśle zdjątka i powieci mi co to może być.

MiteX
23-01-2014, 12:36
Dobra już jest....

SławekS
23-01-2014, 14:26
Dwie opcje albo ta narośl pęknie i masz przesrane albo zejdzie z następna wylinką i po sprawie.

Żeby nie było zbyt prosto moja Blondi też dostała czegoś takiego (Wygląda jak bardzo cienka skóra biała lub kremowa z czarnym wzorkiem ). Utrzymuje się już od l3-4 (obecnie pająk L8) więc może to być po prostu wada genetyczna.

Postaraj się zwiększyć wilgotność i miej nadzieje że nie pęknie.

http://abdul7.fm.interia.pl/blondi%20samica.jpg

To są tylko moje wynurzenia więc jak ktoś ma lepsze wytłumaczenie to niech pomoże bo nie będę drugiego tematu zakładać.

MiteX
24-01-2014, 06:42
Własnie otot mi chodziło.Na Twoim zdjęciu jest to dużo większe niż ma to moja Irminia w sumie nie ma się co dziwić bo pająk też jest w sumie większy.Twoje zdjęcie jest też bardziej przejżyste więc myśle że teraz nam ktoś pomoże :)

42d3e78f26a4b20d412==