PDA

Zobacz pełną wersję : Nieudana wylinka?



sskin
22-01-2014, 04:56
Mój kędziorek liniał wczoraj i najpierw zostało mu na odłowku troche skórki starej a teraz przyczepił się tak jak na foto i niewiem czy czekać aż sam się tego pozbędzie czy mu pomóc. dodam że to tak jakby zaplątało się w niewiem jak to się nazywa te 2 'igiełki' co wystają z odwłoka
co mam robić? prosze o pomoc!

Shinigami
22-01-2014, 05:06
foto jest naprawde wyrazne:) te 2 igielki to kadzialki przedne. Moja rada jest taka, zwieksz troszke wilgotnosc, na te 2 igielki mozesz dac kropelke wody, jakas strzykawka czy cos, poczekaj pare godzin i jak dalej nie zrzuci to sprobuj delikatnie to zdjac, ale naprawde delikatnie, nie na sile.

sskin
22-01-2014, 05:09
wiem że foto niezbyt wyraźne ale robione aparatem ze słabego telefonu ;P

SuperObiś
22-01-2014, 05:30
Możesz spróbować nabrać w strzykawkę wody i wycisnąć z niej kropelkę tak by jeszcze się trzymała strzykawki. Potem delikatnie spróbuj usunąć skórkę (tą wystającą kropelką), jeśli nie będzie chciała odejść zostaw ją. Jedyne co Ci zostanie to zwiększyć wilgotność.

Nie ma co próbować odrywać pensetą bo najwyżej poranisz malucha. U moich bobasów po próbie ze strzykawką starą wylinkę zostawiałem. Jeśli pająk sam nie dawał rady przy większej wilgotności to przeważnie ginął w ciągu paru dni.
Smutne, ale prawdziwe.

Pozdrawiam

sskin
22-01-2014, 05:39
hmm pająk przeszedł 7 wylinke właśnie.. i to jakby się ciągnie za nim.. po podłożu...

Markoś
22-01-2014, 09:01
to postaraj sie delikatnie ja penceta oderwadc ale to naprawde delikatnie a jak nie da rady to zwieksz wilgoc i powinna sama odejsc

Neki
23-01-2014, 05:53
Zdjecie tragiczne :( jestem fotografem wiec wiem :( niczym by sie nie roznilo jakbys wrzucil zdjecie teletubisia zamazane :( a co do pajaczka to tak jak moji poprzednicy :) mowili :D

Awikularia
28-01-2014, 10:00
Ja nie jestem fotografem i tez uwazam, ze zdjecie tragiczne ;P.

42d3e78f26a4b20d412==