PDA

Zobacz pełną wersję : Pandinus Imperator



awanti0
24-01-2014, 04:21
Mam takie może lamerskie pytanie mam okazje kupić samice Pandinus Imperator podobno ciężarną czy jest możliwe zeby osoba z całkowitym brakiem doświadczenia co do skorpionów mogła rozpoznać ze samica jest ciężarna ?

Opu
24-01-2014, 05:51
ty sie pytaj mnie a ja ciebie :P jesli nie ma pojecia o skorpionach to raczej nie umie rozpoznac ciązy ale z kąd możęmy to wiedzieć nikt zapewne nie zna gościa. Pamientaj ze nie kupuje sie zwiezad dla zdobycia wiekrzej kasy tylko dla satysfakcji ze go sie posiada czy to wazne czy samica jest w ciaży czy nie wazne ze posiada sie skorpiona.

awanti0
24-01-2014, 06:24
Opu napisał(a):

> ty sie pytaj mnie a ja ciebie :P jesli nie ma pojecia o
> skorpionach to raczej nie umie rozpoznac ciązy ale z kąd możęmy
> to wiedzieć nikt zapewne nie zna gościa. Pamientaj ze nie
> kupuje sie zwiezad dla zdobycia wiekrzej kasy tylko dla
> satysfakcji ze go sie posiada czy to wazne czy samica jest w
> ciaży czy nie wazne ze posiada sie skorpiona.


Aleś się wysilił z tą odpowiedzią pewno długo nad nią myślałeś ? skorpiona chcę nabyć nie z chęci zysku nie tędy droga po prostu mam taką okazje zprzedający twierdzi ze samica jest w ciąży a jak się na skorpionach nie znam tylko na pająkach i oczekuje jakiejś rzeczowej porady a nie jakiegoś beblania :/ być może chce mnie ten gościu zachęcić w ten sposób do kupna .

Tomek_Nie
24-01-2014, 07:17
mozliwe ze on choc niezna sie na skorpionach ,kupil od kogos tego skorpa jako ,,samica zaplodniona'' i sprzedaje z taka sama mysla jaka kupil. Wiec niemusi sie znac na skorpionach zeby stwierdzic czy ta samica jest naprawde zapolodniona. Ale kupujac od niego ryzykujesz ze ta samica jest jednak niezaplodniona,rob jak chcesz .pozdrawiam

irve
25-01-2014, 00:34
jakis czas temu ktos mial miec zaplodniona samice vagansa ktora okzala sie samcem moim zdaniem to tylko chwyt bo przeciez komu oplaca sie sprzedac taka samice jesli jest po normalnej cenie to wez tylko sie przekonaj czy to nie kedzior ;) bo dla mnie taki gosciu automatycznie staje sie podejrzany

KnockeR
25-01-2014, 02:23
masło maślane

42d3e78f26a4b20d412==