PDA

Zobacz pełną wersję : PTERINOHILUS MAMMILATUS



_SnAkE_
26-01-2014, 08:03
Czy ten pajaczek jest ciezki w hodowli ? Czy jest agresywny? Czy ma mocny jad ? Jak z dostępnością ?
Proszę tez o te same info apropos MEGAPHOBEMA ROBUSTUM. Z góry dziękuję.
Aha, jakie jeszcze znacie Unikatowe gatunki ? Mozecie dołączyć jakieś fotki czy coś :D

Martek
26-01-2014, 08:22
Chyba tak samo jak P.murinus (o ile to nie to samo - nie pamietam :P )

lukanio
26-01-2014, 08:32
p.murinus i p.mammilatus to to samo tylko ze mammilatus to odmiana barwna.Wymagania takie jak murinus.Jest agresywny i ma mocny jad

Opu
26-01-2014, 08:44
P.murinus -usambra, Mamulitus i redform to to są odmiany barwne jak powiedzial kolega wczesniej z tych naj ładniejsze to redform (czerwony wchodzący w pomarańcz) mamulitus (intensywnie żółty) tylko tym sie róznią. Dosc żadko spotykany jest redform.

rastafaq
27-01-2014, 10:43
Co do Megaphobemy to jest dosyć cięzko dostępny, ale nie niedodostania:D
Jad nie wiem jaki ma , bo mnie nie ugryzl, ale raczej słaby, agresywny jak kazdy pająk do owadów itp, ale bardzo plochliwy, otwierasz szybke i pyk go nie ma, ale atakuje fajnie niepowiem, jest to jeden z nielicznych pająków który goni świerszcza a nie czeka az ten podejdzie do niego, przynajmniej u mnie.

Awikularia
28-01-2014, 09:36
Hmm, unikaty.... Zalezy, co uznajesz za unikat. Ja bylam w Ostrawie w miniona sobote i sobie pluje w brode ze pojechalam - uwazam, ze nie bylo warto. Nic, czego by w Polsce nie bylo. A ktos inny powie, ze gielda byla wspaniala. Tak samo jest z unikatami... ;)

42d3e78f26a4b20d412==