PDA

Zobacz pełną wersję : Nie zyje ?? pomocy !!



SKFR
30-01-2014, 23:06
no wiec sprawa jest tego typu wczoraj [ 17.03.2005r. ] zauwazylem ze moj kedzior o godzinie 18 przewrocil sie na plecy. Mialem nadzieje ze to juz wylinka bo wlasnie sie do niej przygfotowywal. Ale gdy dzisiaj wstałem [ 18.03.2005r. ] zastalem mojego pajaka w tej samej pozycji co wczoraj :(( czy to mozliwe ze nadal przygotowuje sie do wylinki lezac na plecach ?? wydaje mi sie ze nie :((

PS. Jakie sa obiawy przesuszenia ??

Matt_ns
30-01-2014, 23:08
Poczekaj jeszcze jeden dzien, zwieksz mu wilgoć. Byc moze mial jakies komplikacje podczas wylinki i nie wyszedl ze starej i zostal (+)

Grażynka
31-01-2014, 00:08
no bo to jest wylinka...ale prawdopodobnie już z niej nie wyjdzie :| poczekaj jeszcze może da rade...napisz po której jest wylince...

objawy przesuszenia to drgawki podkurczanie nug pod siebie niezkoordynowane ruchy...

Opu
31-01-2014, 01:56
nierozumiem jednej zeczy i pewnie nie tylko ja. czemu ktos najpierw kupuje sobie zwieządko a dopiero puzniej prubóje sie cos o nim dowiedziec. czemu wiekrzosc początkujących ludzi nie czyta podstawowych informacji o swoich pupilach, te informacje nie są trudno dostępne bo mozna juz kupic ksiażki, internet też istnieje i naprawde jest dosc dużo tego wystarczy tylko zmusic sie do przeczytania. to nie takie trudne.

Jacekin
31-01-2014, 02:04
Albo się przewrócił tylko i nie możę wsatć ja tak już miałem z Kędziorem.

Norysek
31-01-2014, 03:30
Opu o jakie podstawowe informacje Ci chodzi? Ta sytuacja jest dla niego dosc nietypowa, dlatego zadał pytanie. I najważniejsze pytanie po której wylince jets Twoj kedzior?

Nazar
31-01-2014, 03:36
Opu ja tez proponuje poznac podstawowe informacje na temat ortografii;)

Awikularia
31-01-2014, 04:44
jezeli jest to maluch do 6-7 wylinki, to cos jest nie tak. Jezeli jest to pajak wiekszy (badz dorosly), poczekaj jeczez do jutra (niezwykle rzadko sie zdarza, ze pajaki linieja tak dlgo, ale sie zdarza). Jezeli do jutra nie bedzie zmian, to po pajączku...

SKFR
31-01-2014, 05:07
pajak jest po 6 wylince dzisiaj nawet go nie ruszalem ale nie zmienia pozycji nic a nic lezy na plecach i sie nie rusza ale zauwazylem ze przy jedenj z nog ma troszke pekniety pancerz ale tylko troszeczke :(( niewiem nadal co robic no ale nic czekam dalej...

Jimbo
31-01-2014, 05:32
Spróbuj go podmuchać, lekko dotknąć czymś. Jak się nie będzie ruszał to raczej dead.

Matt_ns
31-01-2014, 05:39
"zeczy" , "zwieządko" , "puzniej" , "prubóje" , "wiekrzosc" <<<< seba tobie też by siż sprzydały podstawowe informacje ale nie o kędziorku tylko o gramatyce, potrafisz zrobić 2 błędy w 1 wyrazie :| np. "prubóje" <<<< "uje" się nie kreskuje a próbuje pisze sie przez "ó".

Pozdrawian ludzi umiących pisać.

chrzanu
31-01-2014, 06:04
jezeli jest to juz podrostek (L8) to spokojnie czekaj, u mnie samica vagansa przygotowanie robuła chyba 3 godziny a potem cala noc wylinki a potem cały zien gimnastyki.
jaezli to jakis młody osobnik to moze ma zamałą wilgotność? moze poczuł ze warunki ma dobre a wilgotnosc spadła, ale nie sądze.
jezeli ma lekko pęknięty pancerz to znaczy ze juz bedzie liniał, podnies mu troche temp i czekaj.

42d3e78f26a4b20d412==