PDA

Zobacz pełną wersję : legalizacja...



ProfesYonalista
02-02-2014, 09:29
Mam w inkubacji kokon brachypelmy na ktora sprzedawca wystawil mi papier ze pochodzi z jego zarejestrowanej hodowli .
Chcialbym zdobyc dokument ktory potwierdzi urodzeniew niewoli.

Załatwiał juz ktos cos podobnego w powiecie krakowskim?
Jeśli tak to proszę o informacje jakie warunki trzeba spelnic zeby dostac papier i tel kontaktowy do powiatowego lekarza weterynarii .
Pozdrawiam

ketnip
02-02-2014, 14:20
zapytaj na forum CITES

ProfesYonalista
02-02-2014, 20:57
pytam tutaj , bo wchodzi tu wiecej ludzi i dotyczy to pajeczakow
poza tym mam ogolne wiadomosci chodzi tylko o to czy ktos juz w krakowie to zalatwil , w niektorych miejscach podobno nie chca wystawiac dokumentow

Mariusz
02-02-2014, 23:21
sory, ale to ze wchodzi tu wiecej osób, nie oznacza, że mozesz umieszczać tematy nie na temat.
Równie dobrze mogłeś tu zapytać o hodowlę jedwabnika - bo na innych forach o nim nie piszą.
Jeżeli bedziemy wszystkie pytania umieszczać na tym forum, to nie ma się co pozniej dziwic, ze w innych forach nie ma ruchu.
Dobrze, ze przynajmniej temat był nazwany właściwie

ProfesYonalista
03-02-2014, 10:27
nie wiem czemu sie czepiacie ,
nie macie pojecia jak odpowiedziec na moje pytanie to nic nie piszcie i udzielajcie sie lepiej w tematach typu" moj pajak nie jadl od 3 dni co mam zrobic "

ketnip
03-02-2014, 12:47
kto sie czepia? tylko mówie grzecznie zebys zapytał na tamtym forum, tam moze zaglądaja ludzie którzy maja jakąś wiedze na ten temat

Mariusz
03-02-2014, 23:36
... odwiedzasz sklep ze sprzetem RTV a pytasz się o fasolkę szparagową.
Jak wspomniał ketnip - nikt sie nie czepia - w tym miejscu nie koniecznie otrzymasz odpowiedz mimo dużej frekwencji - nie to forum!

ProfesYonalista
04-02-2014, 10:02
akurat rzecz tyczy sie pajakow i mysle ze jest uzasadnienie zeby temat ten byl na tym forum bo kieruje go do hodowcow wlasnie pajakow

ProfesYonalista
04-02-2014, 10:04
zreszta prosze juz moderatora o wywalenie tego posta , bo nikt widocznie nie zna odpowiedzi na moje pytanie , zamiast tego widze tylko smieszne wypowiedzi expertow z tej dziedziny

robert.p.
04-02-2014, 10:11
Ja znam odpowiedz na twoje pytanie-wiedz ze to czy ktos da ci dokumenty czy nie zalezy tylko od tego czy Pow Lek Wet w twoim powiecie bedzie mia na to ochote czy nie.Prawo nie mowi o tym jasno i twoje dokumenty na dorosle osobniki w swietle prawa miedzynarodowego nie są warte zbyt wiele.Zresztą napisz na meila to ci to dokadnie wyjasnie

ProfesYonalista
04-02-2014, 10:27
ok ,w sumie to mniej wiecej to juz wiedzialem ..... chodzilo mi konkretnie o sytuacje w powiecie krakowskim . Bede probowal a jak nie to zalatwie sobie gdzie indziej:)

42d3e78f26a4b20d412==