PDA

Zobacz pełną wersję : Parabuthus Liosoma/Liosoma info....



Mc.Luka
02-02-2014, 13:41
tak jak w temacie....w zasadzie nie wiem, która nazwa jest właściwa...a może to dwa inne gatunki nawet...w każdym bądź razie szukam informacji o hodowli tego gatunku - chciałbym, żeby ktoś, kto hoduje te skorpiony wypowiedział się na ich temat. chodzi mo głównie o podstawowe rarametry- osiągane rozmiary, długość życia, wielkość terrarium dla jednego i kilku osobników(o ile można je razem trzymać), temperatura, wilgotność, czy wspinają się(np.po sylikonie w terrarium)...
najbardizej intetresuje mnie ich wzajemny stosunek do siebie- czy mógłbym trzymać je razem- załóżmy 4sztuki...
jeśli ktoś chce to niech pdłączy się do mnie na gg(w profilu nr) by pogadać na temat tych zwierząt

Psycho
02-02-2014, 13:58
Chyba chodzi ci o parabuthus leiosoma . Ja takze bardzo prosze io wszelakie info co kilka tematow wczesniej pisalem. Poniewaz z glupoty kolegi nie mam praktycznie informacji o tym okazie oprocz tego ze jadowity i to dosc ;)

PROSIMY O POMOC :D

Psycho
03-02-2014, 10:18
Przepraszam ze post pod postem. Ale mi i koledze :) bardzo zalezy na info

Mc.Luka
03-02-2014, 10:37
wygląda na to Psycho, że chyba się mało dowiemy(o ile czegokolwiek), albo nas do www.google.com odeślą ;)

Psycho
03-02-2014, 13:15
Panowie ... napewno jakis user tego forum posiada informacje na temat ww. skorpika , Mi i koledze bardzo zalezy na nich :) bo potrzebujemy ich bardzo , a tak to mzoe stac sie krzywda skorpikowi. Albo podajcie gdzie moge kupic ksiazke o skorpionach i zeby byl ten rodzaj wewnatrz ! Z gory przeprasam ze troche spamuje :/ ale bardzo mizalezy na info na temat skorpika

42d3e78f26a4b20d412==