PDA

Zobacz pełną wersję : Co to za samczyk?



robert.p.
04-02-2014, 07:28
Jak w temacie-jakiego gatunku to samiec?Nagrodą jest oczywiscie dyplom uznania i tradycyjny uscisk "na misia" (jak z 1 Sekretarzem Partii) na następnej giełdzie Terrarystycznej he he :P :P :P
NO i zdjecie do pamiątkowego albumu "zasłuzonych bojowników TCP"

tosik
04-02-2014, 07:42
E.murinussssssssssssss

Awikularia
04-02-2014, 07:58
Robert, jak mozesz tak sie wywyzszac??? Kim jestes, aby dawac usciski??? Jak mozesz byc tak zadufany w sobie??? :D:D:D:D:D:D:D Przy moim poscie ukazaly sie takie bzdury, to przy twoim tez moga :P:P:P

Robert, twoj samczyk?
Hmm, to moze moja samiczka moglaby sie z nim blizej zapoznac? ;)

tosik
04-02-2014, 08:05
Wcale nie :D dla mnie to zaszczyt dostać od was autograf a co dopiero uścisnąc waszą dloń jestem waszym fanem ;] wiem o was wszystko......... hehehe niewiem jak inni (ostro sie dzeije na forum ) a tak na marginesie to E.murinus

robert.p.
04-02-2014, 08:19
Uwielbiam sie wywyzszac!!!:D :D :D
Mussollini to mój idol !!!! Jestem całkowicie zepsuty i zadufany w f sopie!!! :D:D:D
I własnie specjalnie tak napisałem zebys nie czuła sie osamotniona jako gwiazda!!!
Az mnie rozsmieszyło ze niektórzy nie załapali ironii Twojej wypowiedzi heh
Ps-mój samczyk zaprzyjazni sie z Twoją samiczką po tym jak zapozna moje 2 :)
Oczywiscie jesli nie spotka go przy tym jakis "fatal error"

robert.p.
04-02-2014, 08:26
masz odemnie wirtualny uscisk MÓJ FANIE!!!!( A moze Mój fanu?) heh :D
Autograf niestety kosztuje :D
Mój menager wyjasni Ci wszystko w oficjalnym pismie :D:D:D
Niech GOD bless you,my son !!!! :D:D:D:D:D

Tomek_Nie
04-02-2014, 10:04
cieszy mnie to ze wyjasnilo sie ze nieuwazacie sie za jakies ,,gwiazdki'' ,ja juz myslalem ze syf sie zaczyna robic ,zaczyna sie robic ,,forum gwiazdek'' , jest dobrze hehe .pozdrawiam. aha Robert nie boj sie niebede cie posadzal o ,,wywyzszanie ''sie ,hehe . pozdrawiam .

wiecie niedopisywalbym sie do tak sformulowanych postow (dla mnie drobnostek zabardzo sie tym nieprzejmuje ,ale jednak troche) jak u Awikulari ale czytam mnostwo czasu to forum no i mnie ruszylo tak jak i wiele innych spraw ktore widze na tym forum .

pozdrawiam jeszcze raz.

robert.p.
04-02-2014, 10:25
Wiesz,to jest forum dyskusyjne a nie "aleja gwiazd".Szczerze mówiąc to mysle ze ani Awi ani ja nie myslimy robic z siebie kogos niezwykłego.Po prostu mysle ze mamy jakąs wiedze i to ze chcemy sie nią podzielic to raczej rzecz pozytywna a nie negatywna.Zauwaz ze wiele osób korzysta z tej strony,wielu hodowców uzywa działu -sprzedam.Ale nie jest tak wiele osób które chcą dac cos od siebie poza postem ze mają cos na sprzedaz. :D
Wiec po prostu tez chciałbym zeby ktos moją (i nie tylko) praktyczną wiedze szanował.
A to ze troche czasem smieszą mnie rady udzielane przez włascicieli(i to niezbyt doswiadczonych) kilku czy jednego ptasznika to cie chyba nie zdziwi.
To nie chodzi o "gwiazdorstwo" tylko o konkretny zasób wiedzy i informacji
I lepiej jak cos sie na tym forum dzieje a nie ze 1 post na 2 dni jak na mieczakach

Tomek_Nie
04-02-2014, 10:31
Robert - czy ja mowilem cos ze mi sie niepodoba to co robisz na forum ! jak najbardizej pouczajace sa twoje posty i sam z nich korzystam ! pozdrawiam

robert.p.
04-02-2014, 11:37
Heh,przeciez nic nie mówie ale troche mnie rozbawiło ze nie załapałes ze Awi zartowała :D
Ale spoko-nikt cie za to nie zbanuje :D Heh zresztą nikt tu nie ma za bardzo takiej "władzy"
Po prostu warto szanowac te niewielką grupe doswiadczonych hodowców którym sie chce napisac cos wiecej niz post w dziale "sprzedam"
Zycze powodzenia w hodowli!

nokeg
04-02-2014, 12:33
...hehe zdjęcie Avi i Roberta...dwa kadzidełka, świeczki i miejsce na medytacje:D

stopa
04-02-2014, 16:04
Popieram slowa Roberta P. pozytywne, nie negatywne jest to co robicie i nie patrzcie na zadne negatywne komentarze...moim zdaniem to najlepsze zrodlo wiedzy na temnat ptasznikow w PL chyba:P...zeby isc do przodu trzeba sie uczyc od lepszych...dlatego zoltodzioby zamiast klapac, czerpac wiedze, hehe....

Pozdrawiam!
stopa


P.S.Czy moglbym sie ustawic jakos w kolejce do pana e.m.:)??

morda
05-02-2014, 02:55
Sliczniutki szkieleciek :P

robert.p.
05-02-2014, 05:09
Kolejka jest juz długa-ale nie wykluczam ze i twoja samiczka sie doczeka,byleby któras wczesniejsza nie zaopiekowała sie zbyt mocno panem e.m. :)

42d3e78f26a4b20d412==