PDA

Zobacz pełną wersję : Nawiała irminia



Tomo
07-02-2014, 18:10
No i stało się, nawiała mała irminia po 2 wylince. Czy możecie określić czy pająk nadrzewny będzie próbował szukać kryjówki w górnych partiach pokoju (okolice sufitu) czy tez skieruje się na dół ? Temperatura jest w calym pokoju jednakowa, wiec tym sie nie nalezy kierowac. Przeszukac calego pokoju raczej nie da rady :(
THX za wszelką pomoc.

Robson
07-02-2014, 19:54
Marne szanse, ze ja wogole juz znajdziesz, no ale mozesz probowac :) Sprobuj jakies male pudeleczka wilgotne w katach porozmieszczac, no ale nie chce tutaj nic mowic, ale nikle sa szanse, ze ona sie znajdzie, lecz powodzenia

p.s. a gdzie ja trzymalem, ze ci nawiala??

Mondry
07-02-2014, 23:55
hmm jako ze to nadrzewniak to poszukaj w kątach czy czasem nie buduje gniazda... albo po prostu w nocy mozesz obudzic sie z pajakiem na sobie(sam sie znajdzie) kiedys byl przypadek se usambarka L2 sie wlasnie tak znalazla... zycze powodzenia napisz jak ją znajdziesz!:)

SuperObiś
08-02-2014, 01:46
Nie chcę cie smucić, ale ja bym tego pajączka spisał na straty. Jak się znajdzie to będziesz miał naprawdę dużego farta.

Tomo
08-02-2014, 01:49
Próbowalem go znaleźć calą noc, ale bez skutku :(
Moze jeszcze kilka dni pożyje zanim padnie z przesuszenia, wiec jeszcze jest mala szansa.

Opu
08-02-2014, 02:00
mi uciekla kiedys b.albopilosum L1 i na drugi dzien znalazlem ja za komodą spadł i ukrecil sobie odwłok;/

Mc.Luka
08-02-2014, 07:38
polecam aktywne nie bierne szukanie pająka...ja tak zwykle znajdywałem moje pociechy- w najmniej spodziewanych miejscach...pod łużkiem(p.cambridgei), w łużku(p.irminia), w komodzie(b.vagans), regalis pod kalendarzem na ścianie...i w takich róznych miejscach....jeden znalazł się pod kapciem mojej matuli- rozdeptany i przyschnięty :/ - to był mój pierwszy uciekinier- p.cambridgei....stare dawne dzieje- heheee
powodzenia w poszukiwaniu...

Bziak
08-02-2014, 08:10
mi uciekl cambridgei l2 ale sie znalazl siedzial sobie na siatce od patyczakow :) poszukaj w takich prostych miejsach nie daleko miejsc gdzie stal gdzies tam powinien byc :) chyba ze powedrowal dalej... ale zawsze sa szanse ze sie znajdzie :)

SławekS
08-02-2014, 14:12
moje cambri mają dwa ulubione miejsca
1.za kaloryferem (ale tam tylko do rana siedzą )
2.jak kaloryfer zimny siedzą z tyłu szafki z pająkami.
a i jest jeszcze żyrandol (pomiędzy sufitem a żyrandolem)

42d3e78f26a4b20d412==