PDA

Zobacz pełną wersję : T.Blondi naprawde duży problem :/



FaUnA_BoX
15-02-2014, 09:42
witam od jakiś 2 miesięcy mam malutką blondi bodajże 1-2 lub 2-3 L i od kąd ją mam nie zrzuciła ani jednej wylinki :/ czy to możliwe u T.Blondi?? dużo jadła przez jakieś 2-3 tygodnie a teraz tylko zabija ofiary i nic z nimi nie robi... czy jest na to racjonalne wytłumaczenie??

Foxtrott
15-02-2014, 09:44
skoro nie je to obstawiam, że będzie linieć. nawet jeśli to nie wylinka to nie wrzucaj jej karmy skoro nie chce.

CRIMSON
15-02-2014, 09:45
zaraz wylinieje,karmienie jej jest bezsensowne

LukaszImielowski
15-02-2014, 10:33
Pajak moze niejesc nawet rok, nie płacz

rastafaq
15-02-2014, 11:25
tytul tematu to mial byc zart ?

ketnip
15-02-2014, 11:28
blondi tak wogóle ma w zwyczaju że nawet może jeść dzień przed wylinką, nieźle nazwałes pytanie, :P

Dawidptasznik
15-02-2014, 11:47
Zdaje mi sie ze bedzie miala wylinke, nie wzucaj jej pokarmu jak nie chce nic na sile - a z tym tematem to byl zart???
POZDRO

popekjr
15-02-2014, 14:32
o co wam chodzi?? martwi sie o swoje zwierze?? to nie zart ani cos zlego! LukaszuImielowski czy nie zadawalbys pytan gdyby twoj pajak nie jadl rok?? ja mam pajaka juz od 1,5 roku i dokladnie wiem ile moze nie jesc pajak a napewno bym tu pisal gdyby mi nie jadl rok, to sie nazywa TROSKA!!!

morda
15-02-2014, 14:47
Troska troską ale najpierw powinno się samemu o tych zwierzętach dokładnie poczytać. Info o tym, że pająk może długo nie jeść jest w FAQ a tam są same podstawy.

FaUnA_BoX
15-02-2014, 16:42
heh widze ze nie zrozumieliscie mojego pytania bardzo dobrze wiem ile czasu pajaki moga miec post poprostu zadziwia mnie to ze blondi po 1 wylince nie linieje 2 miechy co innego emilia czy smithi ale blondi?? nie pytnie to nie był żart... faq znam na pamięć i przeczytałem wszystkie możliwe w internecie rzeczy o pająkach chyba po 5 razy nie to że sie przechwalam czy coś tylko kieruje to do tych którzy mnie kierują do wyrzej wymienionych materiałów.

SławekS
15-02-2014, 17:39
masz daty wylinek blondi (co prawda dopiero od l3 bo wsześniejsze gdzieś wciołem)
5II-21III-8VI-9VIII-6XII-28III (samica)

FaUnA_BoX
16-02-2014, 02:23
no widzisz a ja czekam na wylinke od L1 2 miechy heh...

krzdab2150
16-02-2014, 04:05
nie linieje bo nie ma ochoty - jak będzie gotowa to wylinieje.
Ja zawwsze byłem niski i rosłem wolniej niż rówieśnicy... I moja matka miała taki sam problem jak ty teraz.
Ale na pocieszenie powiem, że urosłem.
Więc np. następnym razem wylinieje szybciej - tzn. w któtzych odstępach czasu.
Ja miałem odwrotny problem - dorosła blondi wyliniała raz za razem (3 miechy ledwo minęły) - nawet nie zbrązowiała jeszcze.

Kurcze zauważyłem jedną rzecz: im bardziej staracie się komuś wyperswadować, że jego problem jest błacy, tym większa kłótnia/sfary na forum.

Tak więc: nie martw się - nie ma powodu, a reszta nie kłócić się, czy problem istotny, czy nie...

rastafaq
16-02-2014, 09:28
Jezeli czytales to chyba wiesz ze na szybkosc wylinek wplywa wysoka temperatura i obfite karmienie, wiec skoro spelniles te warunki to chyba nic wiecej zrobic nie mzoesz. Na jaka odpowiedz czekales ? Bo ja takich pytan najbardziej nie rozumiem, chyba nikt nie przyspieszy wylinki Twojego pajaka.

venom
17-02-2014, 13:00
Dlatego zabija bo wie, ze bedzie przechodzic niedlugo linke i nieche miec nic w kolo co moglo byja uszkodzic. W naturze sama buduje sobie w dogodnum miejcu nore, czy wykorzystuje jakas dziuple u podatwy drzewa, lub inna kryjowke, zabezpiecza wodpowiedni sposob i ma luz. w terra gdzie ma okreslone pole manewru, a ty jej nonstop wrzucasz jakies barachlo (pokarm) -caly skomplikowny system endokrynowy, ktory steruje linka moze ulegac zaburzeniu, co moze posrednio lub bezposrednio wplywac na termin kolejnego linienia(zbyt duzy stres)!!!Jesli zabija i niezjada przestan ja karmic daj spokoj a napweno niedlugo wylinieje:)

42d3e78f26a4b20d412==