PDA

Zobacz pełną wersję : do zwolennikow skorpionow



spidersman
17-02-2014, 12:45
http://arachnea.pl/index.php?option=com_poll&task=results&id=3&mosmsg=Dzi%EAkujemy+za+Tw%F3j+g%B3os.
pod tym adresem głosujcie na to aby serwis o skorpionach był powiekszony
moim zdaniem brakuje polskojezycznych stron na temat tych fascynujacych zwierzakow
albo moze ktos sie zastanowi zrobic serwis?:p

Mysza1983
17-02-2014, 14:07
ciekawe kto tam by miał prowadzić ten dział o skorpach

BooYaKa
17-02-2014, 22:07
Ja nic nie mówie ale zbieram już materiały na osobny serwis o skorpionach.Mamy już kilka opisów,masę zdjęć,zrobimy forum,będzie ok ;)

Mysza1983
18-02-2014, 01:49
byle nie na arachnei booyaka

spidersman
18-02-2014, 06:18
dzieki BooYaKa ze chociaz wy dacie wiecej informacji o tych pajeczakach
teraz jak ktos chce chodowac jakiesinne gatunki niz cesarski i włoski to naprawde niema gdzie sie dowiedziec o skorpach

BooYaKa
18-02-2014, 07:45
Myszka - przeciez napisalem osobny :P Robie swój własny tylko i wyłącznie serwis,zależny tylko ode mnie :) ale póki co zbieram materiały,robie opisy,fotki - później bedzie czas na najłatwiejszą czesc czyli zrobienie oprawy graficznej.Tutaj nie spodziewajcie się cudów - strona bedzie prosta ale konkretna :)

Mc.Luka
18-02-2014, 09:41
tak jak BooYaka wspomniał robi serwis i mamy już naprawde ładne i konkretne opisy- naprawdę dopracowane, przejżyste i dobrze opisane....mam nadzieję BooYaka, że Twój pomysł wypali i cała praca, czas i serce w nią włożone nie pójdzie na marne i zostanie doceniona przez przyszłych odwiedzających ;) ... ale chłopaki- niestety jeszcze to potrwa- trzeba czasu i cierpliowości ...

SpiDerKa
18-02-2014, 15:12
no... fajnie, ze w koncu bedzie cos o tych zwierzakach, bo niestety nie mamy za wiele informacji na ten temat. Nawet w FAQ o "pajeczaki" ..., ktore powinno sie raczej nazywac "ptaszniki", ale ten temat juz byl poruszany, wiec... czekam na serwis, bo chcialabym powiekszyc hodowle o skorpa, ale na razie nie mam wystarczajacej wiedzy :(

42d3e78f26a4b20d412==