PDA

Zobacz pełną wersję : 2 lub nawet 3 w 1 :)



Robson
17-02-2014, 17:59
Czy ktos z obecnych na forum hoduje pajaki (bardziej chodzi mi o rodzaj Avicularia) w 1 terrarium, czy raczej to omijacie?? Chcialbym wiedziec, bo mysle nad takim czyms, taka mala atrakcja :P tylko nie wiem czy to taki zajebisty pomysl...
...oczywiscie mam calkowita swiadomosc, ze potrzebuja duzo miejsca, swoje skrytki i zarcia pod dostatkiem i licze sie z tym, ze po paru dniach lub miesiacach moge juz nie zastac samca w terrarium, ale chcialbym wiedziec czy ktos tak hoduje tak, czy raczej nikt i opowiedzcie najlepiej o swoich obserwacjach, no wiec z gory dziekuje ;)

robert.p.
18-02-2014, 01:38
Raczej nie polecam trzymania razem.No chyba że terrarium bedzie duze-ze 200 litrów ,duzo gałezi,roslin i kupe żarcia.W takim terra kilka osobników podobnej wielkosci nie powinno zrobic sobie krzywdy.Ale zawsze nalezy liczyc sie z tym ze któregos kiedys zabraknie

chrzanu
18-02-2014, 06:11
nie polecam, musiałbyć zatroszczyć sięprzedewszsytkim o odpowiednia wielkośc terra i o dużą ilość pokarmu, aby pająki się nie zjadały wzajemnie. do tego dochodzi walsnie jakies "urządzenie" terra aby kazdy mógł miec jakby "swój kąt".
Zdecydowanie jestem przeciwnikiem trzymania kilku sztuk pająków w jednym terra.
po co ryzykować życie ptaszników i wydane na nie pieniążki.

Robson
18-02-2014, 16:17
Witam,
nie sadzilem, ze az tak duzo sie zmienilo tutaj...
po pierwsze panowie, pytalem sie czy ktos z obecnych na forum trzyma tak pajaki, a nie, czy wy tak robicie i nie prosilem tez o wasze opinie, sorry panowie, ale nie robcie burdelu...

robert.p.
18-02-2014, 19:17
A co ci sie przyjacielu nie podoba w naszych opiniach?Gdzie tu masz burdel?
Chciałes miec odpowiedz wiec ją masz,

Stein
20-02-2014, 14:48
hhmm... z mojej wiedzy chyba chociażby to iż avicularie jaknajbardziej można chodować razem i to nie w terra 200 litrowym a 50 :/

robert.p.
20-02-2014, 15:49
Niech każdy hoduje tak jak lubi.Z mojej wiedzy wynika ze mogą sie zjesc,i bedzie to całkowicie naturalne.Jak ktos ma ich dużo to nie ma problemu,tylko niech potem nie napisze ze"wszyscy pisali że można,a zjadły się".
Pająki trzyma sie pojedyńczo,tylko samce można wpuścic na dłużej ,a i tak często "znikają".Avicularie nie są w tym przypadku niczym wyjątkowym.
Wiec trudno to komus doradzac,ale jak ma ochote to zabraniac tez nie mysle

42d3e78f26a4b20d412==