PDA

Zobacz pełną wersję : Upadek Kedziorka :(



BakuZ
18-02-2014, 13:31
Dzisiaj przez nie uwage zostawilem otwarta pokrywke od faunaboxa u mojego ptasznika (Kedziorek L7 albo L8), no i wyszedlem z pokoju po swierszcza bo nadeszla pora karmienia, no i sobie tam lowie w pokoju obok te swierszcze i wola mnie kumpel, wchodze do pokoju, a ten przyklejony do szafy i zeschizowany na maxa mowi,ze tam jest moj pajak, patrze a ten na glebie (spadl z okolo 1m). To go chcialem przykryc czyms i podlozyc cos pod przykrywke i go przeniesc do faunaboxa. Szukam, szukam tej pokrywki (jak jest potrzebna to nigdy nie moge jej znalesc) patrze, a pajak robi strzalke za biorko, patrze, a on do komputera (okurat mialem zdjeta obudowe), no to szybko komputer wylaczylem... W koncu udalo mi sie go zlapac a teraz prawie po 3 godzinach pajaczek biega w kolo, wchodzi po scianach, chodzi po "suficie" faunaboxa, a to wszystko robi tak jakby nie mial za duzo sil, tak nie zgrabnie chodzi, zsuwa sie ze scianek na ziemie...Patrzylem na odwlok zero "krwi" tylko troszke kurzu... Czy ten kurz z komputera moze mu zaszkodzic i dlaczego biega tak w kolko? Mozliwe ze ma jakies powazne obtluczenia wewnetrzne?
P.S. Sorry za taki referat :)

tosik
18-02-2014, 13:36
Nic nie widomo może mieć uraz wewnętrzny pozatym to nie te forum ;] 'przykre doświadczenia' a od kurzu nic mu nie bedzie :)

Mariusz
18-02-2014, 13:39
.. moze sie pokrecil na wiatraku od zasilacza, albo od procka i teraz ma zawroty glowy?? ;)
sory, ale jak czasami sobie poczytam te teksty, to troche mi sie udziela.. :D

BakuZ
18-02-2014, 13:41
Spox, nie pokrecil sie,bo odrazu wylaczylem kompa, a on nadal biega w kolko i sie zeslizguje ze scianek jakby nie mial sily sie na nich utrzymac... :(

krolik
18-02-2014, 13:44
Nie wiem mialem cos podobnego u swego kedziora jak wszedl mi na reke i chcial mi uciec i spadl na dywan. nic mu nie bylo ale byl w szoku i ciagle byl w ruchu przez okolo 3 godz. Ciagle cos robil biegal, kopal i mu przeszlo.

Pozdrawiam

Awikularia
18-02-2014, 13:57
Nic mu nie bedzie.

Robson
18-02-2014, 16:29
Bedzie zyl ;)

Krzyżak
19-02-2014, 08:53
Mój choć nigdy nie upadł też tak czasami ma ;) ale wtedy bardziej mu się udziela na budowanie

Dawidptasznik
20-02-2014, 07:15
nic mu nie bedzie to tylko szok po takim incydecie !!!
To jest tak jak dasz pajakowi paczuc smak wolnosci!!!:)
POZDRO

BakuZ
20-02-2014, 08:41
No chyba mieliscie racje moj kedziorek zyje do teraz i juz zachowuje sie normalnie, nie biega, nie spada itp. Tak czy owak, dziex wszystkim za pocieszanie i fachowa pomoc :) Pozdro

42d3e78f26a4b20d412==