PDA

Zobacz pełną wersję : PRZESTROGA DLA POCZĄTKUJĄCYCH!!



Opu
19-02-2014, 05:14
Wczoraj wilinkował p.cambridgei mojego kolegi jest to jego pierwszy pająk i jego pierwsza wilinka z jeszcze jednym kolegą wtajemniczalismy go w chodowle pająków i on sam też czytał FAQ widać nie wrzystko dało sie przekazać ;[ bowiem zniecierpliwiony chcial posprzątać pajączkowi w pojemniku i przez przypadek dotkną siatki na której siedział pajączek, zaniepokojony pajączek wyskoczył na biurki akurat to nie jest nic strasznego ale uciekając gubił kolejno nuszki :( przypominam ze to dzien w którym dopiero co wilinkował z tego co widzialem stracil 2 boczne nuszki nogogłaszczke moze jeszcze jakies konczyny niewiem nie przyjzalem sie. Pająk raczej przezyje ale czas powie czy bedzie żyl czy zdechnie. To powino dać do myslenia wielu początkującym chodowcą aby jednak wiedzieli wiecej o swoich pajączkach i ich chodowli. Ja sie przyznam ze wiele razy z nudów czytalem na wielu stronach FAQ pająków ich opisy i napewno nie wyszło mi to na marne, choć wiem ze nadal mało wiem o pająkach.

Czytaj początkującym terrarystą FAQ 20 minut dzienie, co dzienie! :)

ponczos
19-02-2014, 05:20
Amen.

dr1zzt
19-02-2014, 05:36
liczba mnoga..

TERRARYSTOM nie terrarystą...
HODOWCOM nie hodowcą

sorry, ale to kaleczenie jezyka coraz bardziej mnie wkurza.

leviatan
19-02-2014, 07:31
PRZECHODZIŁ WYLINKĘ nie wilinkował...
WSZYSTKO nie wrzystko...
BIURKO nie biurki...
NÓZKI, NOGI nie nuszki...
BOJĘ SIE nie powie...
CODZIENNIE nie co dziennie...

jak sie czepiać to na max'a !!! Nie chciało mi się pisać już o braku polskich znaków.

A do tematu:
Człowiek uczy się na błędach.

Opu
19-02-2014, 08:29
wlasnie dla tego mam w dupie ortografie przes takich denerwujących ludzi jak wy i będe pisal jak mi sie podoba i kłade na wasze nedzne komentaze jeden zaczol wyszukiwać błedów w moim poscie to odrazu 2 następnych jak sempy zaczeli dogryzac nie pisze po to postów zebyście znajdywali w nim błedy (kto wiecej znajdzie wygrywa ). jesli ktos ma jakies wądpy to niech zachowa je dla siebie albo niech mi powie to osobiscie, kazdy twardzielpo drugiej stronie komputera wytyka komus błedy a nie zauważa swoich i potrafi tylko bzdury pisac tylko z nudów albo zeby dogryść a mało takich któzi piszą z sensem i prubują komuś pomuc.

Nenny
19-02-2014, 08:35
któży a nie któzi
pomóc a nie pomuc

Chomik
19-02-2014, 08:38
Jezeli juz jestesmy wredni, droga Nenny, to którzy sie pisze przez 'rz', so no comment :]

Krzyżak
19-02-2014, 08:42
Nawiązując do temtu, cambri są szybkie i często potrafią wyskoczyć i szybko naprawdę szybko zapierdzielać gdzie popadnie :). Fakt przykre, że stracił 2 nogi, ale w przypadku takiej przygody u takiego malucha to normalne. Odrosną, przynajmniej powinny.

Opu
19-02-2014, 08:44
Wiecie co może od razu zrobimy konkurs ortograficzny

Wredne ograniczone, nie tolerancyjne społeczeństwo polskie.

Maniak
19-02-2014, 09:01
Opu ale czym ty się przejmujesz?
Jak ktoś jest mądry to skorzysta.
Jak ktoś jest ***** to będzie ci dogryzał.

PS. Dzięki za info o cambri - przyda mi się.

TOXYN
19-02-2014, 09:13
Przestroga to słaba, bo wina leży po stronie kumpla widocznie nie umie czytać ze zrozumieniem skoro chciał w ten sam dzień coś robić w terra a czytał FAQ. Moim zdaniem właśnie takie tematy powinny być kasowane...

Nenny
19-02-2014, 09:21
to straszne.... mam nadzieje że nic mu nie będzie

fibus13
19-02-2014, 10:39
Niech kazdy pisze jak chce,wazne ze nikogo nie urazil :) Pozdro

ponczos
19-02-2014, 12:41
Czy ja coś "wyszukiwałem" czy masz problemy z liczeniem do 2??

Hwarang
19-02-2014, 12:41
Jesli ma w dupie ortografie, to ma w dupie szacunek do czytajacych... Jesli tak, to won na drzewo, albo uzywac worda do pisania postow...

ponczos
19-02-2014, 12:42
To było do 5 posta od góry. Liczyć do 10 umiem. :))

Opu
19-02-2014, 12:51
to nie ma nic wspulnego z szacunkiem do czytajacych a wrecz przeciwnie wy nie umieci czytac i nie macie szacunku dla piszącego nie wiem co wam da obrazanie ludzi i wysmiewanie ich ...

Animal
19-02-2014, 15:47
Niewieżę że Opu ma 18 lat. To przykre że dorosły człowiek może zrobić w swojej wypowiedzi tyle błędów.

Animal
19-02-2014, 15:50
Może zaowocuje tym, iż piszący następnym razem skorzysta ze słownika, i nie zostanie "obrzucony" za niumiejętność pisania. To się nazywa wtórny analfabetyzm.

Stein
20-02-2014, 14:42
Opu ... sorry sam robie błędy ortograficzne ale jak człowiek widzi TAKIE błędy jakimi ty " dysponujesz " to po prostu czytać sie odechciewa i to naprawde dobrze o tobie nie świadczy

madOx
20-02-2014, 17:10
W dupie masz ortografie...ciekawe. Ja tu nie widze, zeby ktos sie wysmiewal. Sam robisz wielki problem. Moze takie pouczanie pomogloby gdybys nie mial tego w ****. Przykra sprawa. Nie mozesz zrozumiec, ze takie posty ciezko sie czyta. W ten sposob zniechecasz ludzi.

irve
21-02-2014, 01:31
ja rowniez uwazam ze czepianie sie ortografi i brakow w tekscie jest bez sensu ale niektorzy czuja sie podbudowani jak zwroca komus uwage jakiemus debilowi ktory pisac w ojczystym jezyku nie umie :/ dla dziewczyny wazniejsze jest jak mowisz niz o czym ale tutaj nikt nikogo nie podrywa to forum na ktorym porusza sie konkretne tematy i jak dla mnie liczy sie tresc a nie forma a co do umiejetnosci w tym zakresie to zwracanie komus uwagi nic nie zmieni jak ktos ci powie ze wolno biegasz to dzieki temu bedziesz szybszy albo kiedy ktos ci powie ze twoj talent matematyczny czy artystyczny jest smiechu warty to czy to cos zmieni no oczywiscie poza tym ze poczujesz sie urazony ??

Shalafi
21-02-2014, 01:42
Osobiscie nia mam nic do ludzi co robia bledy ortograficzne , bo sam robie ich wiele....ale jezeli pisze cos co trafia do szerszej publiki to jak mam jakies watpliwosci to kolo monitora lezy slownik ortograficzny.......

smithimen
21-02-2014, 04:28
Ale się chłopaka czepiacie, to forum o terrarystyce a nie o języku polskim, sam nie będe robił błędów ort. a z resztą szkoda gadać:(

smithimen
21-02-2014, 04:33
Albo opu dam ci stary rade, zainstaluj sobie worda, tam jest taka funkcja co wykrywa bledy ort., najpierw pisz na wordzie a potem przekopiuj, po tym nikt sie ciebie nie bedzie czepial...kujony pieprzone;]

Awikularia
21-02-2014, 04:34
"dla dziewczyny wazniejsze jest jak mowisz niz o czym"

Alez sie usmialam. Jak mi jakis facet truje o dupie Maryni za przeproszeniem, to mi jego ton, delikatnie mowiac, zwisa. Wole mowic o czyms. A nie sluchac palanta mowiacego "jak".

Irve, to nie jest do ciebie, ja po prostu wylapalam zdanko, ktore mnie rozbawilo. Uwazasz, ze mozna kobiecie wcisnac wszystko, tylo trzeba przyjac odpowiedni ton??? Chyba jestem nienormalna... :P Ale fakt, znam osobiscie takie idiotki i sama nie mam z nimi o czym gadac :P:P:P.

Przepraszam za off topic.

Shalafi
21-02-2014, 08:12
Tu nie chodzi o ton!!! a o dobre dobranie slownictwa;-P i wtedy mozna wcisnac prawie wszystko...oczywiscie bez tematow pietnujacych feminizm :-)

Vanaloon
21-02-2014, 08:36
"nuszki" powiadasz :-D, czasem z nudów zajżeć mógłbyś do słownika i prawdopdoobnie to również nie wyszło by ci na złe ;-)

42d3e78f26a4b20d412==