PDA

Zobacz pełną wersję : jak to jest z pajęczyną?



Gnocik
22-02-2014, 04:45
Witam Was! Zauważyłem dziś u mojego nhandu coloratovillosus L4 niewielkie ilości pajęczyny w okolicach wykopanej norki. Dosłownie są to pojedyńcze nitki puszczone byle jak.... Wiem, że przygotowuje się do wylinki i niektóre pająki plotą więcej sieci przed wylinką, ale chciałbym wiedzieć, czy w przyszłości będzie plótł pajęczynę "na codzień" , czy tylko przed wylinką. Dzięki za odpowiedź, pozdrawiam.

angelo
22-02-2014, 05:07
bedzie plotl w niedziele i od swieta

Tomek_Nie
22-02-2014, 05:09
bedzie robil pajeczyne wtedy kiedy ma OCHOTE robienie pajaczyny przed wylinka tez nie jest regula pajaczki przechodza tez wylinke na ,,czystej'' ziemi nie zawsze klada sie na utkanym ,,lozeczku'' ,roznie to bywa i niema reguly na to ile dni po wylince robi pajeczyne ile przed wylinka itp .pozdrawiam

YaKiLLaK
22-02-2014, 05:40
tak jak Kuba powiedział w niedziele i w jakies wieksze święto... ;)

chrzanu
22-02-2014, 10:07
panowie, koles sie pyta czy jest to ptasnzik czy ogólnie robi duze ilosci pajeczyn yczy plecie tylko jak robi wylinke. wiec nie piszcie tak :P

Gnocik - z tego co widze u siebie to jest to pajak ktory robi mało pająeczyn więc racej nie masz się czego spodziewać jezeli chodzi ci o duzeeeeeeeee ilosci pajeczyny. raczej to bede wlasnie pojedyncze miejsca i pojedyncze nitki :D

Tomek_Nie
22-02-2014, 10:22
oj chrzanu chrzanu sam niezrozumiales pytania tego uzytkownia a jedziesz po opiniach innych wez chlopie przeczytaj to pytanie 10 razy potem sie wypowiedz !! pozdraawiam :] tyle

chrzanu
22-02-2014, 11:27
mówisz i masz, przeczytałem jeszcze raz bo moze reczywiscie wtedy źle zrozumiałem i rozumiem z jego posta tyle że sie koles martwi ze jego pjaczek robi mało sieci, i pyta się czy w przyszłosci tez będzie robił tylko przed wylinką czy tak "na codzień" więc mu piszę ze pająk tego gatunku robi małe ilosci pajęczyny, wiec tak "na codzien" raczej niema sie ich co spodziewac. więc nie mow mi ze źle zrozumiałem tego posta...

Gnocik
23-02-2014, 01:29
Chrzanu jest dokładnie tak jak mówisz tylko nie wiem jak wywnioskowałeś z mojego posta, że ja się martwię tym, że mój pająk robi mało sieci????? :D:D:D Z tego posta wynika jak już tylko ciekawość co do jego aktywności w robieniu sieci :p Sie ma!

chrzanu
23-02-2014, 03:57
a tam jakie wywnioskowanie, od razu widac czarno na białym o co chodzi :D

42d3e78f26a4b20d412==