PDA

Zobacz pełną wersję : co za ludzie!!!!!!!!!!



piela
04-03-2014, 22:13
http://www.hasiok.com/linki/wlacz_strone.php?url=http://irc.evtek.fi/urllog/urllog/2005/04/18/pirtelo.jpg&id=2107

Mazzi
04-03-2014, 22:22
Jaa pier.... Ten ziom niech sobie czlonka zmiksuje i wypije!!! :// To najgorsza rzecz jaka widzialem !!

xeper
04-03-2014, 22:36
.... brak słów!!! poprostu takich ludzi powinno się zabijać odrazu po urodzeniu! :/

SHERON
04-03-2014, 22:58
S......Pewnie jakiś masochista jebany :( Biedny pajączek

sigsauer
04-03-2014, 23:14
Jest już ten temat..... troszkę wyżej. O tym samym gościu.

Markoś
04-03-2014, 23:30
no comment......... biedny pajaczek :(

SzTeQ
05-03-2014, 00:31
Sądząc po mordzie i po tych linkach na górze ekranu to gościu zbyt normalny nie jest...

Hwarang
05-03-2014, 00:53
Bosh... przeciez to wylinka... Co sie tak goraczkujecie?

bastek03
05-03-2014, 00:54
Żeby s..... w gardle stanął, żeby mu jad ryja poskręcał i tak mu już zostało ...

Hwarang
05-03-2014, 01:02
A tak mnie zaciekawilo... Kotleciki mielone etc to lubicie?

smithimen
05-03-2014, 01:12
Zabiłbym skur**********syna, ręce mi sie telepią

Atrax
05-03-2014, 01:47
Jakos tez wlasnie o kotlecikach sobie pomyslalem :)
Ale to troszke inna sytuacja.
Ja to jak zwykle rozpatrze z 2 stron:
1. Jezeli to jest wylinka, to nie ma o czym gadac.
2. Jezeli to nie jest wylinka, a gosc zrobilby cos takiego w mojej obecnosci, to bym mu zapakowal glana w ryj, bo zabijanie zwierzat dla zabawy jest z lekka chore.
3. Jezeli rozwazyc to z konsekwencjami dla calych pajeczych populacji, to nie stalo sie zupelnie nic zlego.

Ale zgadzam sie... zabijanie zwierzat dla zabawy jest chore. Tego nawet nie musze pisac ;]
Co innego, jak widze w tv Indian, ktorzy poluja na ptaszniki i je jedza. Bo indykow raczej nie maja ;]


Ps. Pajaczka tez mi szkoda. Mogl sobie zyc...o ile nie byl wylinka ;)

Hwarang
05-03-2014, 02:14
Wystarczy porownac rozmiar nogi po zmiksowaniu, z rozmiarem nogi pajaka... Dziwnym trafem nie ma tez zdjec "pomiedzy". Pozatym mam kota i wiem jak wygladaja czesci zmasakrowanej wylinki ;)

Mariusz
05-03-2014, 02:41
> Co innego, jak widze w tv Indian, ktorzy poluja na ptaszniki i
> je jedza. Bo indykow raczej nie maja ;]

uwazam, ze zjadanie pajakow przez cywilizowanych ludzi, to dziwactwo i niepotrzebne zabijanie zwierzat, ktore nie naleza do naszego podstawowego menu.
Z drugiej strony jaka to roznica, czy obcinamy glowy kurczakom, zeby zrobic rosol, czy miksujemy ptasznika, zeby zrobic koktail (smierc jest blyskawioczna - bez meczarni)
.. fakt, dla kogos, kto trzyma zwierzaka jako pupilka wyglada to masakrycznie :(
Zauwazmy jednak, ze ludzie jedza rozne zwierzeta - od karaluchow, swierszczy, mrowek, szczorow, krolikow, wezy, jaszczorek, krabow, rakow, psow, kotow, ... do koni, krów, swin.
Metody zabijania tez sa rozne - jak byscie zobaczyli jak wyglada przygotowanie tego co trafia na nasze talerze, to tez byscie byli zszokowani.

smithimen
05-03-2014, 03:02
Mądrze gadasz Mariusz;]

Nazar
05-03-2014, 04:17
PO pierwsze to dziwie sie ze lykneliscie taka scieme jaka jest na tych fotach. Po drugie xeper, SHERON, smithimen, wasze teksty sa ponizej krytyki. NIe mowiąc juz o temacie pieli.
Sory ale nie toleruje chamstwa na forum. Macie ostrzezenie.

tosik
05-03-2014, 05:31
Mi sie wydaje ze tak specjalnie to zrobione tam sa kawalki wylinki pajak zyje ;] bo chyba zaden idota niepilby pażacych wlosków po co tydzien wymiotowac to chyba grammostola jakaś

Nazar
05-03-2014, 06:01
Oczywiscie ze tak:)

Pulek
05-03-2014, 08:04
Wielka mistyfikacja , myśle ze nikt nie jest tak głupi żeby miksować pająka... Gościu chciał sprawdzić naszą reakcje. Dziwie sie mu tylko ,ze pokazał swoja twarz... (niejeden obywatel by sie z nim rozliczył.. :] ) Głupie to jest bardzo ... żenada :>.


Pozdrawiam


PULEK

Shinigami
05-03-2014, 08:19
hmm, azjaci tez cywilizowani, po prostu jedza to co maja:)

Shinigami
05-03-2014, 08:25
http://www.funiaste.net/Ul6Lpj9R/2005/kwiecien/10/Snack_1.jpg
http://www.funiaste.net/Ul6Lpj9R/2005/kwiecien/10/Snack_2.jpg
http://www.funiaste.net/Ul6Lpj9R/2005/kwiecien/10/Snack_3.jpg
http://www.funiaste.net/Ul6Lpj9R/2005/kwiecien/10/Snack_4.jpg

pod tym adresem sa 4 fotki przysmakow w azji, jest tez pare golych pan wiec ostrzegam, a nie chce mi sie bawic w przenoszenie fotek na inny server

[cenzura :P odrobina pracy nikomu nie zaszkodziła]

Fuksik19
05-03-2014, 09:14
ogladalem program jak jakies plemie zywilo sie kedziorkami ale ten koles nie wyglada na takiego co by mieszkal w lesie trgednia poprostu tragedia

Atrax
05-03-2014, 10:38
Shinigami - mniam :) W sume ciekawe, jak to smakuje.

thanci
05-03-2014, 10:45
Własnie!! a jaka wartosc odrzywcza?? :P Ale faktycznie jakos mi sie niedobrze zrobilo jak to zobaczylem... ze tez ludzie maja tak nasr... w glowie. No ale.. to Ameryka?!

cyclosternum
05-03-2014, 10:53
są ludzie i taborety i krzesła bez obarc...
duze jest debili na tym swiecie ;(

Shinigami
05-03-2014, 13:24
ja sie zastanawiam jak smakuje waz, mam znajomego z Kambodzy i mowi ze bardzo smaczne, lepsze od kurczaka ponoc, pewnie jakbym pojechal gdzies w te rejony to moze i bym sie skusil na weza ale zebym zjadl to co jest na fotkach wyzej to musieliby mi zaplacic... fuj:P

Awikularia
05-03-2014, 13:49
Ja bym sprobowala, ale ja lubie probowac nowe rzeczy. Kocham slimaki, malze i w ogole owoce morza :D:D:D.

Nazar
06-03-2014, 00:00
A czy na ktoryms ze zdjec widac ze to pije???? Czy raczej przyklada szklanke.....???Prosze nie podniecajmy sie odrazu:)
Koles sobie jaja zrobil wlasnie po to zeby takie " łatwowiarki" jak Wy w to uwierzyly:)

ponczos
06-03-2014, 00:33
Pisałem już w "Na każdy temat" a teraz trochę streszczę i zadam pytanie, szczególnie do Nazara: "Czy normalne jest że dorosły gość udaje (bądź nie) że miksuje zwierzęta, a potem udaje że to je/pije, robiąc sobie przy tym fotki, i wrzuca je na neta..??"

Czy jest to śmieszne?? Nie!! Czy jest to ciekawe?? Nie!! Czy ktoś kto w tym wieku ma takie rozrywki jest idiotą?? TAK!! A całe moje zdanie na ten temat wyraziłem w innym dziale, ale lepiej Nazar nie czytaj tamtych wypowiedzi bo "hamstwa nir tolerujesz". :)) Pozdrawiam. :))

P.S. A co do niektórych przekonanych że ludzie nie są tak chorzy żeby miksować pająki.. Są.. I jest wielu takich którzy zmiksowali by Waszą i Moją rodzinę bo taki mają kaprys.. :))

Awikularia
06-03-2014, 02:13
Zanczy sie nie probowalabym tego zmiksowanego, tylko to na tych patyczkach....

Nazar
06-03-2014, 03:32
Czlowieku a czy ja powiedzialem ze to jest normalne, smieszne i ciekawe?? Sa na swiecie idioci, tacy jak tamten koles i robia takie rzeczy aby tacy jak Ty i niektorzy z forum mieli czym sie oburzac i powyzywac kogos.

Smieszy mnie tylko to ze na taką marna prowokacje "powazni" terrarysci reaguja w ten sposob. No ale coz... to juz Twoja sprawa. Oburzaj sie dalej, byle z kulturą.

ponczos
06-03-2014, 03:54
Niepotrzebnie doszukujesz się żłośliwości pod swoim adresem w moich postach, to było poprostu wyjaśnienie mojego poglądu na ta sprawę, a nie próba przekonania Cię do niego. :))

"Smieszy mnie tylko to ze na taką marna prowokacje "powazni" terrarysci reaguja w ten sposob." - Ja osobiście nie komentuje "marnej prowokacji" jako takiej, krzycząc że to "morderca biednych pajączków", "sadysta", itp., poprostu widzę dorosłego faceta, zachowującego się jak idiota i nazywam go idiotą - logiki ciężko temu odmówić. I gdyby tam było zdjęcie 80-letniego faceta tarzającego się w kisielu to też nazwał bym go idiotą. Fakt że tam był pająk, niczego nie zmienia, co zresztą pisałem wcześniej. Tak więć, OCENA ZACHOWANIA DOROSŁEGO FACETA, A NIE PRZEDMIOTU NA KTÓRY ODDZIAŁYWUJE JEGO ZACHOWANIE, a to jest, pomimo pozorów, różnica ogromna.

"Sa na swiecie idioci, tacy jak tamten koles" - a ja o niczym innym nie mówiłem.. :))

P.S. Z pierwszym postem, w temacie w dziale "Na każdy temat" przegiąłem, przyznaję.

Dawidptasznik
06-03-2014, 08:41
sory ale sa samom mysl ze on to wypil robi mi sie nie dobrze a po drogie to nie popieram mordowanie zwierzot powiniem za to zaplacic<wiezienie>;) haha
POZDRO

42d3e78f26a4b20d412==