PDA

Zobacz pełną wersję : Niejadek ?!



SKFR
05-03-2014, 05:12
Witam !!
Od niedawna jestem posiadaczem Murinusa i niewiem czy moj jest wyjatkowym niejadkiem czy cos nie tak jest. Mam kedziora[L7] i smithiego[L7] i jedza jak glupie...za to murinus niedawno [L2/L3 --> 31.03.2005r.] jest cholernym niejadkiem od czasu wylinki zjadl mi tylko dwa biale robaki... musze sie przyznac ze mialem z nim bardzo smutna przygode a mianowicie przy przenoszeniu go do pojemniczka po moczu niestety urwałem mu noge ale wiem ze odrosnie i niewiem czy problem jedzenia jest z tym zwiazany szczerze watpie... powiedzcie mi czy to naturalne ze tak mało je czy co moze sie dziac ?! wilogtnosc ma ok temp ma 25*C-30*C w dzien w nocy 23*C-25*C sam niewiem co moze byc nie tak...

werni
05-03-2014, 05:49
Wszystko jest tak. Nie je bo nie chce. Jak mu się zachce to zacznie. Problemy żywieniowe to naprawde nie są problemy w przypadku pająków. Dowolnych gatunków.

Theraphos
05-03-2014, 05:49
spoko nie martw sie jak bedzie głodny to zje:]

Awikularia
05-03-2014, 05:50
W sumie 2 robale w przeciagu 3 tygodni od linienia (a mysle, ze nie dales mu jesc zaraz po linieniu) to srednio niejadek. Jakby nic nie jadl.... 1 robal na tydzien to w sumie moze byc. Sprobuj dac mu inny pokarm, np. larwe macznika mlynarka czy malutkiego swierszcza (albo pasikonika, tylko przed podaniem mu glowe urwij, bo niektore ptaszniki boja sie takiego szalenczego skakania).

A jak nie zje, to raczej nie masz obaw do niepokoju. Ciesz sie, ze cos zjadl.

fibus13
07-03-2014, 02:51
Jeju,poczytaj FAQ i archiwum.moze robi sobie glodowke? A ty jakbyś codziennie jadl to samo to tez bys chcial troche odpocząć :) hehe Pozdro

42d3e78f26a4b20d412==