PDA

Zobacz pełną wersję : Pytanie co do robakow dla pajaczkow



Kuzynek
09-03-2014, 21:36
Witam. Zawsze resztki pokarmu badz niezjedzony pokarmy (pinki, swierszcze, maczniki) wyrzucalem do pudelka sluzacego do przechowywania jedzenia - oczywiscie dla ludzi :) I dzis rano otwieram i widze ze wylegly sie robaki (nie planowalem tego, poprostu wyszlo moje lenistwo). Maja one okolo 1 - 2 mm, sa biale i podobne do pinek. Czy moge je powybierac z tego pudelka, dac w inne i pohodowac zeby podrosly troche a nastepnie dac pajaczka ? Nie zaszkodzi im taki robal ktory wyklul sie wsrod plesni, grzybow itd. itp. etc. ?

ketnip
09-03-2014, 23:25
moze to roztocza albo skoczogonki, czy cos w tym rodzaju. za bardzo ci to nie urośnie, raczej głupi pomysł:)

Maniak
10-03-2014, 00:54
Po co kombinować? Ten syf wywal a pająkowi daj świerszcza i po kłopocie.

Clip
10-03-2014, 03:17
Po co to dawać ptasznikowi?? Świerszcze i pinki przecierz drogie nie są. Więc po co dawać jakiś syf?!

TerrarystaTerrorysta
10-03-2014, 04:06
Mozesz pohodowac dla wlasnej przyjemnosci. Ciekawe, co z tego urosnie, bo opis niezbyt dokladny.

garo
10-03-2014, 15:08
Wiesz jaka dam ci rade !!!!!!!!!


Wywal to wszystko do kibla i sposc wode !!!
I nie dawaj tego lepiej zadnym pajaka, a po co wogole ty trzymasz te resztki pokarmu w osobnym pojemniku chyba nie miales zamiaru dawac pajaka spowrotem tych resztek ktorych niezjadly co ???





garo

Matt_ns
10-03-2014, 20:59
No co ty, hehe, resztek nigdy nie mialem zamiaru :) Zawsze daje nowa pinke bo i tak mam ich duzo i czasami nie zdaze dac im wszystkich pinek bo przeobrazaja sie w muchy. A resztki wrzucalem do pojemnika bo mialem go pod reka a do kosza nie chcialo mi sie latac :P

42d3e78f26a4b20d412==