PDA

Zobacz pełną wersję : Parę pytani odnośnie Bohemei :P



Matmike
14-03-2014, 09:20
Witam
Zamierzam zakupic b.bohemei i mam takie pytania :
-Czy moze go trzymac bez swiatla dziennego - potobno nie lubia - chodzi o to czyu musi miec swiatlo :P
-Po drugie w jakim najwiekszym "terrarium" moge trzymac L1-L3 moze byc 8cm/5cm/6cm czy musi byc mniejsze ?
-I co lepsze pinki/monczniaki czy wyleg swierszcza - wlasnie mi sie wylegly ale nie wiem co chetniej i lepiej podawac - podobno pinki i moczniaki na male kawalki mozna to potem pajak moze je odrazu jesc :)

Z gory bardzo dziekuje i pozadrwiam :)

koli
14-03-2014, 09:25
Mozna trzymac bez swiatla dziennego to nei wplynei bezposrednio na zdrowie pajaka leczy zauwazylem ze ma to maly wplyw an kolorki pajaczkow.. (slyszeliscie cos moze o tym:>??).
"Terrarium" duzo za duze... lepsze pudelko po kliszy.
Najlepiej dawac wyleg swiarszcza, male maczniaki badz kawalki wiekszych owadow.

chrzanu
14-03-2014, 11:50
- niemusi mieć światła - wazne ze ma ciepło
- pojemnik na klisze, potem na mocz
- podaj co chcesz - to naprawde bez różnicy

"Z góry bardzo [prosze] i pozdrawiam :) "

garo
14-03-2014, 15:32
Spokojnie mozesz trzymac bez swiatla, swiatlo wogole nie jest potrzebne ani pajakom ani skorpionom.
L1-3 to nie wiem po co masz trzymac w terrarium jak mozesz go spokojnie trzymac w takim plastikowym pudelku jak sprzedaja swierszcze czy salatki w warzywniakach :), i jest to idealne mieszkanko dla malego pajaka.

A co do jedzenia to podawaj mu wszystko z tych co wymieniles bo napewno nie pogardzi niczym a urozmaicenie pokarmu jest jak najbardziej wskazane dla pajakow, chco chcialem podkreslic ze pinki maja najwiecej bialka !!!



pozdrawiam garo

koli
15-03-2014, 01:28
moim zdaniem garo boehmi L1 czy L2 bedzie za male do takiego pojemnika na salatki:/. No i z calym maczniakiem badz pinka pajak tez sobei nie poradzi czasem to jest tak ze zjedza czesc a czasem ze wtedy nei ruszaja podanego pokarmu wiec lepiej podawac pokarm odpowiedniej wielkosci.

42d3e78f26a4b20d412==