PDA

Zobacz pełną wersję : Ćwiczenia :)



Vagansmen
16-03-2014, 12:30
Mam w terra szybę na prowadnicach otwieraną do góry. Aby zwiększyc wentylację daję między tą przesuwaną szybę i dolną kawałek wykałaczki. Niedawno zmnieniałem u Vaganski torf, no i już musiała cały torf z koksa wynieść i zasłoniła nim część szpary którą robi ta wykałaczka, w tym i przysypała wykałaczkę. Kiedy trochę poruszałem tą wykałaczką aby strząsnąć z niej torf Vaganska nagle skoczyła do szyby. Myślałem że chce sie bronić czy coś, więc zostawiłem. Dzisiaj mój kumppel jedank przypadkowo odkrył tajemnicę skoku :). Poruszał troche tą wykałaczką, która była pod torfem. Vaganska podeszła, jednak powoli. Jeszcze chwile poruszał a Vagasnka zaczęła atakować tą wykałaczkę :D. Czasem sie teraz tak właśnie ruszam tą wykałaczką i Vaganska przy każdym razie ją próbuje zaatakować. To takie jakby ćwiczenia przed prawdziwym polowaniem :). Napisałem tego posta w formie ciekawostki, bo może niektórych to zainteresuje :)

PS: oczywiście sie musiałem rozpisać!! ech...... :)

OlekL
16-03-2014, 14:19
włóż tam palec, ołówek , pędzelek, kij golfowy, lub coś takiegolub poprostu zostaw tą wykałaczke to przekonasz sie że Twój vagans nie uprawia ćwiczen a jest agresywny lub sie broni...

Vagansmen
17-03-2014, 00:33
ale to wygląda dokładnie jak atak, ona za każdym razem uciekała gdy się szybką ruszyło czy coś, a teraz atakuje, raz nawet tak, że przypomniał mi sie atak na drewnojada

PS: a to że napisałem ćwiczenia, to żart był, chyba nie myślisz że napisałem to na serio :) przed chwilą ruszyłem jeszcze raz, reakcja była natychmiastowa: szybki odwrót i skok do szyby :)

Adam Fojcik
17-03-2014, 01:15
Nie ma co, trening czyni mistrza :)

Mazzi
18-03-2014, 06:47
Pewnie pajaczek jest glodny i mysli ze to jedzonko:) Daj mu cos na zab:D

42d3e78f26a4b20d412==