PDA

Zobacz pełną wersję : Zobaczcie co zamowilem... a co dostalem ! :( wrrr



moolek
17-03-2014, 03:06
Witam zamowilem od użytkownika Push_me:
2 razy irminke L3
1 boehmei L6

A teraz "najlepsze" patrzcie co dostalem: (sorki za jakość zdjęć)

http://www.moolek2.prv.pl/p1.jpg
http://www.moolek2.prv.pl/p2.jpg
http://www.moolek2.prv.pl/p3.jpg

Zgodzę się z tym, że jednen z nich to irminia... Ale do h... gdzie druga irminka i boehmei ?
Dodam, że irminka doszła do mnie martwa...
Oceńcie sytuację i się wypowiedzcie...

SHERON
17-03-2014, 03:22
MNIE jedynka wygląda na coś z Brachypel ale to jakieś L1 L2 natomiast 2 zdięcie przestawia irmine a 3 wygląda mi na L5 ale Brachypelmy smithi

Jimbo
17-03-2014, 03:45
Nie wiem, mi się nie ładują te zdjęcia. A gadałeś już z tym kolesiem co ci to sprzedawał ?

ProfesYonalista
17-03-2014, 03:58
2 foto to pewnie irminia

1 foto to moze byc boehmei tak L3
3 fota to moze byc troche wiekszy boehmei


ale zdjecia za slabe i be zporownania wielkosci :)pozdro

SebastianE
17-03-2014, 04:10
Jak na moje to dostałeś małą irminke + kędziorka L5 i ~L2.

moolek
17-03-2014, 04:29
Też mam wrażenie ze to wieksze to kędzior ;/ Wściec sie idzie !! ;/

moolek
17-03-2014, 04:45
Wziołem przelozylem do innych pojemnikow te pajaki poszedlem na dwor i zrobilem zdjecia na sloncu... : (jakość zdecydowanie lepsza) patrzcie! :>

http://www.moolek2.prv.pl/xx1.jpg
http://www.moolek2.prv.pl/xx2.jpg

http://www.moolek2.prv.pl/x1.jpg
http://www.moolek2.prv.pl/x2.jpg

cyclosternum
17-03-2014, 05:37
ten czrny to kedzior na 60% to malenstwo to jakas brachypelma lub lasidora (takie moje podejrzenia) 3 to moze byc irmina albo mysliwy z tej foty trudno stwierdzic

koli
17-03-2014, 09:53
hmm... Ten najwiekszy to na pewno kedzior !! okolo L6.
Nastepny to Irmina badz Camdri te pajaki wygladaja podobnie jak sa mlode...
A to pierwsze to jakas brahypelma badz nhandu swierzo po linieniu.. a jak zrobiles te zdjecia na dworze to jestem pewnein na 80 % ze to nhandu colo...,.:]

ironkapela
17-03-2014, 10:38
Ja tam nigdzie nie widze mysliwego ani irmini :D Napewno to nie sa nadrzewne pajaki. Jak dla mnie to kedizory i lasiodorki.

DAAMOOK
17-03-2014, 11:12
Moje 3 grosze.
fotka p1 - jakis pajaczek wielkosci okolo L1-L2 - na pewno nie boehmei i nie irminia.
fotka p2 - wyglada jak irminia/cambri max do L5.
fotka p3 - pajak L5-L6 na pewno nie jest to boehmei ani irminia, moze kedziorek.

dalej dales inne fotki:
xx1 oraz xx2 - jakis pajak do max L5, ten sam co na p3.
x1 oraz x2 - pajak do max L2 ten sam co p1.

Ogolnie poza jedna irminia to towje zamowienie sie nie zgadza z tym co przyszlo.

DAAMOOK
17-03-2014, 11:24
a i sprostowanie : przy tak malym pajaku jak na fotce p1 nie bedzie wiadomo co to tak naprawde jest - moze to byc jakakolwiek z brachypelm czy innych. Ogolnie jak sa mlode to tak wyglada sporo pajakow.

Łysy
17-03-2014, 13:59
ludzie moolek niepyta co to za pajaki tylko pyta co ma zrobic,a wy sie przekrzykujecie ktory to ktory....wedlug mnie powinienes pogadac z tym kolesiem bo mozliwe ze pomylil zamowienie...mialy byc 3 to wyslal ale nie te co trzeba....lub Cie specjalnie oszukal a wtedy najlepiej pogadac jakims terrarysta z jego miasta i miec na niego namiary,przejechac sie i nastraszyc lub poprossic...jak kto woli...Zycze powodzenia.pozdro!!

moolek
18-03-2014, 03:57
Łysy dzieki za wsparcie o to mi chodzi !! Użytkownik to Push_me ktory napisal mi ze sie wywiazal z umowy.... hmmm =/ Sami zobaczcie:

http://www.moolek2.prv.pl/archiv.jpg

moolek
18-03-2014, 11:37
Dodam ze pajaki sie zakopaly pod torfem i tam siedza... ;/ A Push_me nie odpowiada...

chrzanu
18-03-2014, 13:12
1) grammostola rosea
2) brachypelma boehmei L3/4
3) psalmopoeus irminia L3

mie sięzdaje ze takie pajaczki dostałes :p

Łysy
18-03-2014, 13:59
niewazne co dostał...ludzie skonczcie ta zgadywanke,drugi raz juz pisze...wazne jest to ze zamowil co innego niz dostal,a co dostal to i tak malo wazne bo trzeba to wyjasnic...i jak widac niemozna miec zaufania do ludzi..nawet w jednym gronie ludzi po tych samych zainteresowaniach...jak ktos jest malo znany i niepolecany to trzeba przez allegro robic transakcje...albo odbierac osobiscie...poczekajmy...zobaczymy co z tego wyniknie...Trzymaj sie;)POZDRO!

moolek
19-03-2014, 00:35
No a Push_me sie odezwal i zapewnia ze ten wiekszy to boehmei tylko ze kolory dostanie po nastepnej wylince :| Śmich sami zobaczcie...

http://www.moolek2.prv.pl/archiv2.jpg

Czy jest kotś jeszcze z tego Jarosławia zeby mi pomoc rozwiazac ten problem ??

moolek
19-03-2014, 04:58
Push_me jest cwany na gg !! napisalem zeby tu sie odezwal i powiedzial to co mi wypisuje na gg... Czekam Push_me na wyjasnienia na forum, prosze bardzo wyjasnij wszystkim co mi za pajaki wyslales !! I mam dość twojego pier... ze ten wiekszy to boehmei !! Nie rob ze mnie debila... !! Ale zrob z siebie tutaj publicznie zobaczymy czy jestes taki odważny jak na gg !!

Push_me
19-03-2014, 06:44
Jak zwykle ludzie z forum sluchaja tylko jednej strony a nie czekaja na odpowiedz drugiej no ale co zrobic ... uzytkownik moolek kupil odemnie 2irminie i jedna boehmei.Z poczatku sam kasy nie wysylal bo mowil ze ma zamieszanie z maturami itp , troche czasu mineło zanim kasa doszła i opoznienie bylo z winy poczty (nie odpowiadam przeciez za prace poczty !) wtedy moolek zaczal wypisywac mi na gg ze jego mama jest panią prokurator a tato komenantem policji itp i niby jakie problemy z tego bede miał.Na gg nie odpisywalem często bo jak go uprzedzałem mam uwalony server na sieci i nie mialem dostepu do netu.Co najwazniejsze wyslalem mu pająki zgodne z umowa a ten koles poprostu cos wyludza , w goracej wodzie kompany malo to ludzi na forum bylo co oczernilo a pozniej przeprosilo ? problemy juz dawno robil po tym jak kasa nie dochodzila z winy poczty i mowil ze jestem zlodziejem i powyklinal mnie.Pająki wyslalem mu z godnie z umową.Na fotkach poprostu podstawil moze inne pająki ja na swoja obrone nic nie mam i nie mam jak mu i wam to udowodnic a reszta zalezy od forumowiczow czy mieli by cos odemnie kupowac,
ale postawcie sie w mojej sytuacji jak wyslecie gosciowi 10 smithi a on daje wam fotke 10 kedziorow ? wiadome jest ze uwierzycie co widac na fotce a nie temu co mowi by uwierzyc na "slowo"Podkresle jeszcze to ... ze nie handluje pajakami caly czas tylko tym co sam wczesniej kupie dla siebie i sam ich tez nie rozmnazam a moolek kupil odemnie ten zestaw ktory ja kupilem w czesniej czyli 2 irminie i boehmei.A co to jest na foto to nie wiem.TYLE

moolek
19-03-2014, 06:52
Wiesz co śmieszysz mnie !! Twoja odpowiedź jest bez sensu... Po co mialbym robic dym jak cos zamowilem i przyszlo okej... Ale nie przyszło !! A na gg mi wypisujesz ze ktoś wcześniej ci sprzedał te pająki pod tymi nazwami... Wiesz co raczej to wszystko sie siebie nie trzyma !! A kase wysłałem na drugi dzień ( skan dowodu wpłaty moge udostępnić) tak samo jak archiwum gg gdzie mnie zapewniasz ze to te pająki i ze przyjda cale i zdrowe ! :| Koleś jak nie znasz sie na pająkach to sie zajmij może chomikami co ? tam jest mniej gatunków....

moolek
19-03-2014, 06:57
Uwaga nowość !!
Push_me stwierdził, "że te pająki pakował kto inny !
NIe były u niego w domu i ich nie wysyłał ! "

AAAAAaaa i pająki wysłał w poniedziałek 28,04 tylko ciekawe czemu k... stempel jest 28,04 i pajaki dotarly do mnie przed wczoraj co ? ;/ Dziwne....

Push_me
19-03-2014, 07:04
moolek jednoczesnie gada zemna na gg i pisze bzdury na forum.0 porozumienia i zrozumienia mnie.Moze wszyscy tak bedziemy robic zamowimy pająka np. smithi a fotke damy kedziora ... no niech sie sprzedający glowi jak sie wytlumaczyc a my tym sposobem bedziemy miec smithi i odzyskane pieniadze tak jak to chce teraz moolek :/

Atrax
19-03-2014, 07:05
Moolek - skoro jestes niezadowolony, to odeslij Push_me pajaki, a on powinien w takim razie zwrocic Ci pieniadze lub odeslac Ci pajaki, ktore zamawiales.
Chyba, ze to Push_me mowi prawde. Ja tam szczerze mowiac nie wiem. Obiektywnie osadzajac, nic ani o jednym ,ani o drugim z was nie moge powiedziec.
Wiem tylko, ze skoro uwazasz, ze zamowienie, jakie do Ciebie doszlo jest inne, niz to, ktore chciales, to zanim ostatecznie powiesz o kims, ze jest oszustem, to powinienes sie z ta osoba skontaktowac przynajmniej w celu uiszczenia "odszkodowania". Ja bym tak zrobil. Szkoda sobie i komus psuc opinie dla kilku zl, jezeli nie mamy pewnosci, ze naprawde nas oszukal. Sprobuj zalatwic to pokojowo... no chyba, ze bedzie sie wypieral i odmawial odeslania pieniedzy/prawdziwego zamowienia. Wtedy bedzie mozna dopiero cos jednoznacznie okreslic i wpisac goscia na "czarna liste".

Atrax
19-03-2014, 07:07
Nie Push. Tak byc nie moze, ze on bedzie mial pajaki, a Ty stracisz kase. Jezeli kolega jest niezadowolony z transakcji, to musi odeslac Ci towar, a Ty jemu pieniadze i na tym powinna sie Wasza znajomosc skonczyc.

winiok
19-03-2014, 07:10
To ja sie teraz wypowiem, przeprowadziłem z moolkiem wiele transakcji i nie wierzę, że mógłby zrobić coś takiego! To nie w jego stylu ! Push_me dogadaj sie z moolkiem. Sorry ale to ty powinieneś być pewny tego czym handlujesz i dopilnować, żeby wszystko było okej a z twojej wypowiedzi wynika ze nie jestes pewien niczego co dotyczy tych pająkow ! Argumenty moolka są bardziej przekonujące przeciwko twojemu brakowi argumentów i zgrywaniu niewinnej owieczki... PRECZ Z OSZUSTWEM !

moolek
19-03-2014, 07:14
To ja jeszce dorzuce od siebie dzisiejszą rozmowę z Push_me... Sorry za moje słowa ale nie lubię jak mnie ktoś wyzywa... =/

http://www.moolek2.prv.pl/archiv.html

Miłej lektury...

robert.p.
19-03-2014, 07:24
Fajnie sie panowie zabawiacie,ech szkoda słów.
Może wasz wiek was tłumaczy ,ale bez jaj.Jak nie potraficie handlować to się do tego nie zabierajcie.To co robicie jest przerażające,i nie myśle ustalać kto ma racje.

moolek
19-03-2014, 07:26
Robert.p to jak dojśc z takim człowiekiem do porozumienia ktory jak mu mowie ze chce zwrot 70 zł to on mi mówi ze głupi jestem i ze nie ma... łatwo mówić... łatwo to sie patrzy z boku...

Atrax
19-03-2014, 07:39
Ja na razie zamykam ten watek. Jest za wczesnie, aby powiedziec, ktory z panow tu ma racje.
Moolek powinien odeslac Push_me pajaki, a on z kolei zwrocic mu pieniadze.
O oszustwie bedziemy mogli powiedziec dopiero wtedy, gdy Push_me nie odesle pieniedzy.
Wiadomo, ze i moolek i Push_me maja swoich znajomych, ktorzy na pewno beda probowali napisac, ze i jeden i drugi to sprawdzeni hodowcy i handlarze, a nie o to przeciez chodzi, zeby wysluchiwac argumentow ich znajomych.

Zamykam watek, tym czasem poczekamy na ostateczne rozwiazanie sprawy.
Pozdrawiam.

42d3e78f26a4b20d412==