PDA

Zobacz pełną wersję : Czy to plesn ?



BakuZ
20-03-2014, 13:27
Kilkanascie dni temu moj kedzior spadl ze scianki terra uszkadzajac sobie odnoze. Zaczela cieknac z tego skaleczenia limfa, wiec posypalem miejsce zranienia cukrem pudrem. Wczoraj zauwazylem znaczna "kulke" bialego czegos w miejscu skalenienia... Jedyna rada jest amputacja ? Czy to nie jest plecha tylko np limfa zmieszana z cukrem pudrem ?

Tomek_Nie
20-03-2014, 13:45
to limfa z cukrem pudrem !. nic nieamputuj jak pajakowi niebedize cos pasowac to sam pozbedize sie nogi

Tomek_Nie
20-03-2014, 13:46
jak mozesz zamiesc fotke z skaleczonym miejscem bardzo chetnie rzuce okiem

BakuZ
20-03-2014, 13:52
Juz po fakcie... Byl u mnie kumpel ktory siedzi z terrarystyce od kilku ladnych lat i powiedzial zebym amputowal bo to roztocza... Widzialem juz jak jego pajak sie zachowywal gdy byl zjadany prze te cholerstwo wiec postanowilem amputowac... Moze to sluszna decyzja, moze nie ale wiem juz przynajmniej ze nie umrze przez roztocza... Z wylinkami odnoze odrosnie i mam nadzieje ze bedzie tak samo piekne jak "pierwsza" noga wiec pozostaje mi tylko czekac na wylinki.... :) Trzymajcie kciuki za szybki powrot do zdrowia mojej Misiuni...

Tomek_Nie
20-03-2014, 13:53
na jakim podlozu trzymasz tego pajaka ?

BakuZ
20-03-2014, 14:06
Pajaka trzymam na torfie z wluknem kokosowym... Wszystkie pajkaki na tym trzymam poniewaz baaardzo dobrze trzyma wilgoc. A co ?

42d3e78f26a4b20d412==