PDA

Zobacz pełną wersję : rodzice:/



Mondry
20-03-2014, 23:04
No więc tak opowiem moja historyjke: 1 pajączek to byl smithi namawialem rodzicow 2 tygodnie 2 pajączek to geniculata namawiałem tydzien 3 pajączek to był vagans fuksem go mi sie udalo zachowac... vagusia zamienialem na kedziora samice i koles mi wala zrobil(niech arietansss bedzie przeklety:[) teraz chce sobie cos kupic i wlasnie niewiem jak mam juz blagac ich moze wy macie jakies dobre pomysly na rodzicow typu posprzotam pokoj bede sie uczyl albo dam wam lizaka??

Neki
20-03-2014, 23:08
poprostu kupuj nowe i powiedz rodzica ze sie rozmnozyly :D a rodzice i tak ich nie odruzniaja dla nich t okazdy wyglada tak samo jest duzy wlochaty z duza dupa :D heheeh dobre co nie :D

Mondry
20-03-2014, 23:11
wlasnie nie:/ moj starszy sie orientuje i umie rozpoznac kedziora od smithiego;/

Neki
20-03-2014, 23:14
no to .... hyy trudna sprawa ja czegos takiego nie mam bo ojcice jest w Angli a mamy prawie w chacie nie ma :) ale nawiazujac do twojego porblemu ja bym poprost z czasem sobie dokupil i nic nie mowil :) a jak by sie szczelali to powiedziec ze koledze czymasz :D bo on jest uczulony i narazie nie moze :) bo sie odczula :D

pozdrawiam :D

ketnip
20-03-2014, 23:19
postaw ich przed faktem dokonanym - działa w większości przypdków:)

pioras
21-03-2014, 00:18
Tym razem to nie Bartek tylko jego mama. Czasami dziwie sie, ze macie taki klopot z rodzicami. Mnie zalezalo na kupnie ptasznika nie mniej niz synowi . Uwazam ze sa piekne. Ponadto sa w pudelkach, terrarkach itp wiec moze przekonaj rodzicow do ich piekna, pokaz fotki doroslych. Nie taki diabel straszny !!!! Powodzenia

SDY
21-03-2014, 00:26
Heh. Moja mama tylko geniculate rozroznia od reszty, bo to jej ulubienica ("Ale ona sliczna, i na nozkach ma takie perelki":/).

No ale nie rozumiem. Skoro udalo juz ci sie trzymac 3 pajaki, teraz masz 2... Powiedz ze na 3 pajaki przeciez sie zgodzili. Potruj im o rozwijaniu swoich zainteresowan i checi poznania jak najlepiej, jak najwiekszej ilosci gatunkow. Napomknij tez o zachowaniu zdrowego rozsadku co do liczby trzymanych pajakow (moi rodzice zgodzili sie na 3, na 6 juz krecili nosami, a teraz jak sie dowiedzieli ze przyjada 3 kolejne powiedzieli ze ja juz jestem chory na glowe:P). Ale ja juz od poczatku przyzwyczajalem ich do wiekszej liczby pajakow (zamowilem od razu 10 kedzierzawce, ale pozniej mi sie rozeszly jakos po Lodzi:)).

Niestety jestes jeszcze za mlody na teksty w stylu: "To co? Wolicie zebym pieniadze przepil? Nie ma sprawy. Ide z chlopakami na wodke. Co z was za rodzice zeby woleli zamiast rozwijania zainteresowan, picie i hulanie syna?"

Ale mozesz tez wykazac sie dojzaloscia: "Ale mamo, ja naprawde wole pieniadze wydac na cos czym sie interesuje, co mnie ciekawi niz na lody, cole i inne niepotzrebne rzeczy."

Powodzenia!

daf
21-03-2014, 02:20
Ja nie mam takiego problemu. Jak mam kasę to kupuję nowego pajaczka i tyle. Starzy nie mają nic do gadania.

Mondry
21-03-2014, 02:42
no to tez ale oni twierdza ze mam jakies ciuchy kupic itp itd... ale oki dziekuje wszystkim:)) szczegolnie SDY

Norek
21-03-2014, 03:32
oj mondry. napisz podanie o kupno pająka tak jak ja i na pewno sie uda.:) i tak jesteś w konfortowej sytuacji, bo ja musiałem namawiać rodziców po tym jak uciekłą moja geniculatka - napisałem podanie i nie mieli nic do gadania:) teraz idzie mi to luźno...:)
__________________________________
pozdrawiam Norek

leviatan
21-03-2014, 05:10
moi wogóle nie mają nic do gadania :) ostatnio jak kupiłem 6 p cambri L2 (mając juz smithiego L6, chromke L5, i p cambri L9) po 2 tygodniach obczaili sie że coś mi przybyło :)

Nic się nie czepiają.

Ja mysle że fakt dokonany jest najlepszym sposobem --> sam tak zaczołem. Przecież Ci mama 50 zł nie wyrzuci/ rozdepcze/ zrobi cos czego byś nie chciał :P

wesoly grabarz
21-03-2014, 05:24
Pokaż im je, żeby się zaznajomili, powiedz, że mieszkają w terra, że nie zwieją. Powiedz, że Cię fascynują i to jest pozytywna fascynacja, bo nie musisz ze zwierzakiem chodzic na spacery, kupować drogich rzeczy, zabawek itp. :D

42d3e78f26a4b20d412==