PDA

Zobacz pełną wersję : to dla tych co chca miec atraxa



murinus
21-03-2014, 03:55
popatrzcie se

Atrax
21-03-2014, 03:59
Murinus - Reka na zdjeciu nie nalezy do ofiary pokasanej przez Atraxa. Wiem, ze tak na pewno bylo podpisane na jakiejs stronie, ale to na bank nie Atrax.
Ten gatunek nie powoduje raczej martwic. Stawialbym na Loxoscelesa recluse.

Norek
21-03-2014, 04:00
uuuuuuuups......... trzeba uwarzać:), nie no współczuje chodowcom...
___________________________________
pozdrawiam Norek

Atrax
21-03-2014, 04:07
Norek napisał(a):

> uuuuuuuups......... trzeba uwarzać:), nie no współczuje
> chodowcom...
> ___________________________________
> pozdrawiam Norek


Nie ma co wspolczuc, bo podejrzewam, ze ludzi, hodujacy cos z Hexathelidae w Polsce na nielegalu mozna by wyliczyc na palcach jednej reki :)
Te pajaczki sa dosc drogie... nielegalne...niebezpieczne.
Wcale nie wspolczulbym hodowcy, ktorego by on uwalil, bo kupujac taki gatunek trzeba miec wyobraznie :>

Foxtrott
21-03-2014, 04:12
też wydaje mi się że to ofiara Loxosceles reclusa.
fotki ukąszeń tego pająka są czesem źle podpisywane. trafiłem na kilka takich pseudo atraxów, ale pojęcia nie mam kto i po co je źle ponazywał skoro różnice w objawach są gigantyczne i nie sposób się pomylić...

Obcy
21-03-2014, 04:20
Ten post ma jakies powiązanie z moim postem odnosnie hexathelidae? Widze ze masz w profilu napisane ze uciekł Ci murinus i przezyłes chwile grozy :O LOL. Każdy robi to co lubi. Nie powinieneś wypowiadaś sie kto co ma hodowac a co nie, nawet poecilotheria w nieodpowiedzialnych rękach jest niebezpieczna. Co do ugryzien z netu, to identyczne fotki mozecie znaleźc szukajac ugryzien weza , pająka itp , tylko inaczej podpisane.

murinus
21-03-2014, 04:27
to nie do ciebie obcy warjacie ;p;p

chrzanu
21-03-2014, 05:14
zapraszam na strone:

http://www.highway60.com/mark/brs/default.asp

w tabelce macie zaznaczone czy jest do tematu zdjęcie czy nie.
znajduja sie tam opisy, ukąszeń, sposoby leczenia, zdjęcia, rany, blizny, opisy przeżyć czy miał gorączke, jak piekło itd
Wszystko jest bardzo ładnie opisane :D

chrzanu
21-03-2014, 05:20
zapomniałem dpisać że w tabelce:
[/b]Severity of Bite: wybierczie :
4 - very severe[/b]
a potem klikajcie SEARCH :D

dodatkowo mozecie ustawic wiecej okienek ale to z very several w zupełności wystarczy :D

garo
21-03-2014, 07:22
No niezle ta lapka wyglad ale nie wierze w to ze to po ugryzieniu atraxa !!!!!

Dlaczego nie wierze ??? Dlatego ze koles ma na rence zniszczona tkanke a jak atraxa nie niszczy tkanki, to moglo byc ukaszenie jakiegos weza badz skorpionach choc raczej weza poniewas jest tylko jeden gatunek skorpiona co niszczy tkanke jego jad.







garo

42d3e78f26a4b20d412==