PDA

Zobacz pełną wersję : białe robaki itp.



Norek
22-03-2014, 09:41
witam, musze skarcić tych którzy wysyłają posty na ten temat. No ludzie weźcie - przecież nie mówcie mi że jak macie coś białego w terrarium/ pojemniku z pająkiem itp. że pierwsza rzecz jaka przysunie sie na myśl to oczyścić lub wymienić torf/włókno więc nie wiem czego co chwila można na forum spotkać takie posty... wiem że zostane skrytykowany przez pare osób (głównie przez początkujących użytkowników), ale pisze co myśle. teksty "mój kędziorek nie chce jeść", "mój shmiti się podkopał" - sam kiedyś takiego napisałem :D, a teraz przychodzi moda na "białe robaki w terrarium". pomyślcie logicznie zanim wyślecie jakiegoś posta....
______________________________
pozdrawiam Norek

Maniak
22-03-2014, 09:47
Mnie też to drażni, ale:

1. To jest "FORUM" i tu zadaje się pytania. Inni na nie odpowiadają, albo nie. Z założenia taka jest idea.
2. Nie ma podziału na pytania "Zaawansowane" i "NOOB Zone" więc piszą wszyscy do jednego.
3. Nawet jakby było "NOOB Zone" to i tak każdy by pisał do zaawansowanego z nadzieją na większą ilość odpowiedzi.
4. Z punktów 1-3 wnioski płyną następujące (może nawet nie koniecznie z nich):
4.1 Dalej będą takie pytania bo ciągle pojawiają sie nowi fascynaci terrarystyki
4.2 W sumie to powinniśmy się cieszyć, że tak się dzieje
4.3 Na miejscu skarconych twoim postem (bez urazy) miałbym to gdzieś :)

Tak więc, po co ich karcić skoro nikt na to nie zwraca uwagi?

Atrax
22-03-2014, 09:56
Chcialbym, aby kwestia "karcenia" userow pozostala jednak w rekach modow.
Co do "bialych robakow" w terrarium, to posty w tym stylu zostawialem, gdyz czesto osoba piszaca nie mogla sie zorientowac, czy to roztocze, czy nie.
Jednak spokojnie, bo juz niedlugo bedzie kilka zmian, wiec i tym tematem bedzie sie mozna spokojnie zajac :>

42d3e78f26a4b20d412==