PDA

Zobacz pełną wersję : Terrarystyka na pomorzu-Giełda



Mondry
23-03-2014, 12:50
kto by pomógł zorganizować jakąś giełdę na pomorzu(w koncu u nas niema zadnych giełd wszystkie na śląsku) i kto by sie znał dość i wie jak to wykombinowac kontakt w profilu

M.I.R.A.S.
23-03-2014, 12:55
W marcu była minigiełda w Toruniu :) , następna będzie we wrześniu, zapraszamy chetnych do wystawiania się ze zwierzakami.

Mondry
23-03-2014, 12:57
a moze gdansk,chojnice,czluchow szczecinek?? bo torun to kujwsko-pomorskie:)

PrzemekB
23-03-2014, 13:32
To była raczej wystawa, na giełdzie jest wiecej niż 10 pająków na krzyż, a u nas W Toronto właśnie tak było...z resztą nieważne...Jesli chodzi o giełdy mam pytanie,czy w Łodzi są organizowane giełdy terrarystyczne?

PrzemekB
23-03-2014, 13:35
tzn u nas było ok 10 pająków na sprzedaz i tego giełdą,nawet minigiełdą bym nienazwał.

M.I.R.A.S.
23-03-2014, 13:41
No ja to nazywam minigiełdą bo sprzedałem troche owadów i miałem na sprzedaż inne rzeczy ;). Ale mniejsza o to, to była pierwsza tego typu impreza , we wrześniu planujemy coś większego zorganizować. Tylko niestety w północnej Polsce jest mało osób które hodują zwierzęta na większą skalę.

PrzemekB
23-03-2014, 13:51
W sumię musze przyznać Ci racje M.I.R.A.S,pomyślałem o giełdzie tylko od strony pajączków a nie wzielem pod uwage innych zwierzat i roslin...zwracam honor,rzeczywiscie miałeś racje!Skontaktuj sie ze mna na gg,chętnie pomoge w organizowaniu podobnej imprezy jaka miała miejsce w V LO :)

kashex
23-03-2014, 18:13
Hmmmm kiedys (ok 2 miesiace temu) staralem sie cos takiego zorganizowac ale niestety nie wypalilo:/ ale jak cos bedziecie majstrowac to zawsze pamietajcie o mnie z checia cos wystawie , a moze nawet sprzedam

SDY
23-03-2014, 23:55
W Lodzi, takich duzych, raz na jakis wiekszy czas nie ma. Sa co tydzien na stadionie K.S. Start (ale jesli chodzi o terrarystyke to kirpsciuchno, 2 gostkow tylko sie wystawia co tydzien, ale na zyczenia nei ma problemu ze sciagnieciem czegos na za tydzien, tam jezdze jak juz po karmowke:)) w kazda niedziele rano, oraz na ul. Rownej w czrwartki ale tam nigdy jakos nei dotarlem.

To nie sa gieldy terrarystyczne, tylko gieldy zwierzat, wiec psa i rybki tez sobie kupisz.

42d3e78f26a4b20d412==