PDA

Zobacz pełną wersję : Prośba o Zdięcia



SHERON
03-04-2014, 05:48
Chciałem poprosić wszystkich hodowców pajeczaków że jeśli by mogli to żeby mi wysłali zdięcia swoich podopiecznych na mila SHERON@poczta.fm Zdięcia mi są potrzebne do prezentacji multimedialnej do szkoły. Chciałem żeby zdięcia były orginalne a nie ściągniete z internetu. Tak więc bede bardzo wdzięczny za wszystkie zdięcia. A cha filmy również bardzo mile widziane.

Murinusek
03-04-2014, 06:09
w morde, na forum zdjecia masz mase fotek :) wystarczy kliknac na zdjecie i zapisz plik jako i juz :)

cage
03-04-2014, 06:14
ale moze ne kazdy chce aby jego zdjecia publikowano, a tutaj kto bedzie chciał to wyśle, a jak nie bezie chiał to nie.

SHERON - napisz e-maile albo na gg do ludzi którzy dają cdjęcia na forum z prośbą o umieszczenie ich fotek w twojej prezentacji, moze ktos da ci zgodę, i prześle ci foty.

SHERON
03-04-2014, 06:22
Dlatego własnie chce żeby ktos mi wysłał na maila bo to chyba bedzie sie równało z tym że będe mógł urzyć jego zdięć w prezentacji :)

Murinusek
03-04-2014, 09:07
a mi sie wydaje ze jesli ktos zamieszcza tutaj swoje zdjecia to w pewien sposob wyraza zgode na ich pobieranie. Przeciez jak chcesz sobie tapetke zrobic z fotki Ricka Westa to nie piszesz do niego maila i sie nie pytasz czy moglbys sobie na pulpit strzelic. Poza tym watpie zeby ta prezentacja zostala pokazana w telewizji badz jakiejs gazecie.

Mariusz
04-04-2014, 03:50
jezeli za prezentacje nie bierze pieniedzy, to chyba moze uzywac zdjęć z internetu.
Na koncu powinien jednak podac autorow i z kad pobral zdjęcia

42d3e78f26a4b20d412==