PDA

Zobacz pełną wersję : Dokumenty.



pepito
15-04-2014, 14:55
Czy mógł bym was prosić o zdjęcie dokumętu na ptasznika.Chodzi mi o emillke bo niewiem czy muj jest prawdziwy czy jakieś gó..I dlatego proszę o jak można oczywiśćie zdjęcia tego papierku dla pająków z rodziny B.....Prosze pilne.

tomek125
15-04-2014, 15:07
a slownik ortograficzny masz??

Sculptor
15-04-2014, 15:28
Ja nie bede wrzucal na ortografie bo mam ja za nic, choc sam wkladam wiele pracy by pisac poprawnie jezykiem ktory dla mnie jest guwniany no ale ktos to czyta... (oczywiscie nie uzywam jak widac polskich znakow bo tak jest szybciej jak tez z rutyny... ale jak ma byc ó pisze o itd) ale luz moze byc tak jak piszesz a NAWET FAJNIE ZE TAK PISZESZ bo po calym dzisiejszym dniu ktory byl cholernie nieudany - rozbawilo mnie to slowo na tyle ze zrekompensowalo mi to do pewnego stopnia dzisiejsze przejscia dlatego JA Tobie dziekuje za te "..męty" hahahahahahahaha
Jutro odpowiem jeszcze raz załączajac scany moich dokumentow - ktore i tak pewnie mozna o kant dupy strzelic - tyle maja w sobie autentycznosci chyba; ale bedziesz mogl porownac... jutro bo dzis juz nie mam sil szukac scanowac itp...

DAAMOOK
15-04-2014, 16:19
Jest działna tym forum poswiecony rejestracji/cites/swiadectwu urodzenia w niewoli.
Byly tam przypadki zamieszczania takiego swiadectwa o jakie pytasz.
Wiec poszukaj, na 100000% jest.

42d3e78f26a4b20d412==