PDA

Zobacz pełną wersję : Pasozyt?



djrasti
16-04-2014, 06:22
Zauwazylem dzis na odwloku Lasiodory Parachybany, bardziej w okolicy kadziolkow, cos dziwnego. Dlugosc okolo 5mm, przezroczyste z czarna kropka(cos jakby glowka?) Taka jakby mikroskopijna dzdzownica. Nie wiem z kad to sie wzielo?i co to do cholery jest?Terrarium jest wrecz sterylne. Nic nie ma prawa w nim gnic, nigdy tez nie mialem w moich terrariach plesni, czy roztoczy. Pajaczek l11 urodzony w Polsce. To "cos" prawdopodobnie chodzilo po jego odwloku. Nie zauwazylem, aby sie wzeralo w pajaka. Chwilowo dalem odpoczac dla pajaczka, jest strasznie szybka i pobudzona. Nie chce zeby sama zrobila sobie krzywde, ale za jakis czas postaram sie ustalic dokladniej co "TO" bylo... Sorry, ze ten post taki dlugi, ale jestem wkurzony :D Ma ktos jakis pomysl co "TO" moze byc?

Dark Raptor
16-04-2014, 06:28
Jak dla mnie jest to opis larwy ziemiórki. Taka mała muszka, śmieciożerka. Są wszędzie gdzie jest trochę wilgoci i coś do wszamania. Jeśli to jest dokładnie to, to nie masz się czym martwić.

djrasti
16-04-2014, 06:43
Dzieki Dark Raptor za szybka odpowiedz. Prawdopodobnie masz racje, widzialem juz w terrarium takie male muszki :) Balem sie, ze to cos bardziej krwiozerczego :)

Atrax
16-04-2014, 12:48
Mi sie taki przypadek zdarzyl jakis miesiac temu. Szczerze watpie, aby byly to jakies grozne nicienie. Raczej to, co powiedzial Dark.

42d3e78f26a4b20d412==