PDA

Zobacz pełną wersję : Co o tym myślicie??



Mostek1
17-04-2014, 14:21
Witam. Czy macie tak jak problem z miejscem na małe pajączki? Umnie poniewierały się wszędzie. Wymyśliłem dla swoich potrzeb coś takiego(fotka w załączniku), z tyłu miejsce na kabelek grzewczy. Co o tym czymś myślicie? Warto takie coś robić czy dalej stawiać na większych terrariach na górze przy żarówce lub coś w podobie.
Piszcie prosze swoje uwagi. Te najgłubsze posty też się liczą:-)
Pozdrawiam.

morda
17-04-2014, 14:23
Tańsze i wygodniejsze będzie zwykłe pudełko po lodach... butach... itp.

cage
17-04-2014, 14:29
a mi się bardzo podoba, super pomysł chyba też sobie tak zrobie, tylko półki albo boki zrobie z blachy perforowanej dla lepszej cyrkulacji, a co do grzania to albo kabel na tył, albo żarówa od boku.
jak dla mnie to sie bardzo podoba.

Atrax
17-04-2014, 14:59
Zalezy, jak duzo masz pojemnikow. Moj stary sposob, to 1 faunabox, w ktorym bylo napchane na dnie pojemniczkow na mocz z malymi pajakami i to wszystko ogrzewala lampka, ale Twoj pomysl wydaje sie lepszy. Spokojnie mozesz tak zostawic. Kabelek grzewczy w tym wypadku to super sprawa.

kielon
17-04-2014, 16:07
bardzo mi sie podoba naprawde super
ale taka prawda zale tylko ile pajaczkow sie posiada ale naprawde niezla robota

Mostek1
17-04-2014, 22:25
Właśnie z tym pudełkiem zbiorczym zawsze jest tak że wyciągając jednego z dołu musisz wyciągnąć parę z góry, a w tym przypadku wysówasz jedną pułeczkę i tyle. No i w przypadku pudełka jak wszystkie maluchy są podgrzewane z dołu, ja mam małe lividum L3 i nie chciałem by miały ogrzewanie podłogowe choć znowu z drugiej strony pudełeczko pewnie będzie nagrzewać się z każdej strony i malec nie będzie miał i tak jak się z chłodzić. Z tą blachą perforowaną myślę że by było naprawdę lepiej-ale znowu jak na mnie koszt większy.
A tak w ogóle to miało być bardziej seksowniejsze od np. pudełka plastikowego.
Dzięki za odpowiedzi pozdrawiam.

Neki
17-04-2014, 23:30
Mi sie bardzo podoba pomysl :D dobrze zrobione i funkcjonalne :D

SHERON
18-04-2014, 12:21
No ja mam coś takiego teraz mam juz dwa takie inkubatory pojemność okolo 25 pajaków. Rozwijają mi sie wszystkie dobrze i bez zarzutów wiec polecam bo już wypróbowany sposób.

SHERON
18-04-2014, 12:22
A to druga fotka tak to wyglada po otwarciu.

serdel_89
18-04-2014, 14:12
pomysł SHERONA też niejest zły bo coprawda styropian trzyma ciepło ale gożej by było jakby sie podpalił od tej zarówki

42d3e78f26a4b20d412==