PDA

Zobacz pełną wersję : Rzucili dzieci pająkom!



koperr
26-04-2014, 06:19
Na taki tytuł natrafilem czytajac dzisiejszy "Fakt".Oto co bylo w nim zawarte:

To byl szok!Gdy policjanci z Legnicy weszli do jednego z mieszkan,nie mogli uwierzyc wlasnym oczom.
Zobaczyli zostawionych bez opieki dwoch glodnych chlopcow w wieku 4 i 6 lat .Dzieci byly same od kilku dni.Obok nich w szklanym terrarium ,mieszkaly dwa smiertelnie grozne ptaszniki .Policjanci zabrali chlopcow i ruszyli na poszukiwania rodzicow.

1)Przez takich bezmyslnych ludzi cierpimy my terrarysci posadzani o jakies dziwne praktyki trzymania "smiertelnie groznych ptasznikow"

2)Przez takich bezmyslnych reporterow rowniez cierpimy bo do slowa ptasznik jak ulal pasuje epitet "smiertelny", a jak wynika z wiedzy reportera,(czy redaktora nie wiem);(Obok nich w szklanym terrarium ,mieszkaly dwa smiertelnie grozne ptasznik;zwroccie uwage na l.pojedyncza terrarium ),ktoremu gdyby ktos zapewne nie powiedzial ze ptasznik to pajak to by wymyslil cos bardziej przerazajacego.

3)Nalezy walczyc z niewiedza ,aby nas nie postrzegano jako sadystycznych hodowcow.Nie chowajmy sie z naszym hobbym tylko mowmy o nim jak najwiecej ludziom nie majacym pojecia co to jest.Tylko w ten sposob zyskamy uznanie i sile przebicia jako zrzeszona grupa mogaca skutecznie lobbowac krzywdzace nas ustawy.

pozdrawiam

Theraphos
26-04-2014, 06:29
CZyli co? Ten pseudo reporter twierdzi żę rodzice zostawili swoje dzieci z pająkami żeby one ich uśmierciły czy co?

Awikularia
26-04-2014, 06:35
Coz za wysoki poziom wiedzy w redakcji FAKTU! Kurcze, przypominaja mi sie SKANDALE z lat 80-tych.... :/ Mam w akwarium 30 cm rybe. Kurde, nie zostawie gosci samych, bo ich zezre albo pokłuje kolcami z płetwy grzbietowej :/.

Dawidptasznik
26-04-2014, 06:38
Ale napewno nie napisali jakie to byly pajaki nie zdziwil bym sie jak byly by to kedziory:)!!!
Smieszne ale prawdziwe ludzie wypowiadaja sie na temat tych zwierzat nie wiedziac o nich nic !!!
Zawsze jak cos pisza o ptasznikach w gazetach to wiekszosc bzdur i sprzecznosci jak jest naprawdem, ale my na to nie mamy wplywu- niestety :(!!!
Aha i zgadza mie z koperr ze powinismy mowic duzo o naszym hooby, bo ludzie uwzaja ze pajaki to smiertelne bestie majace 30 cm jak ostatno czytalem w programie telewizyjnym!!!!
POZDRO

robert.p.
26-04-2014, 06:41
No co Wy,nie wiecie że terrarysci rzucają pająkom dzieci do pożarcia? :D :P
Fajna gazeta ten "Fakt".Wali prawde prosto w oczy,ujawnia to co nie powinno być ujawnione. :D
Redaktor powinien zostac bajkopisarzem.

PS.
"Skandale" były ciekawsze-pamiętam taki tytuł "Galaktyka w kształcie noworodka!!"
To była czad gazeta,teraz już takich nie ma :) :)

morda
26-04-2014, 06:53
No cóz.... własnie przez coś takiego ludzie gdy się dowiedzą co mam w domu uważają mnie za wariata i nie chcą do mnie przychodzić.. :)

Może wyslemy do redakcji Faktu śmiertelne albopilosum? Zje wszytkich i po sprawie.

cage
26-04-2014, 06:56
po:
1) media to idioci i robią z igły widły
2) ludzie żyją stereotypami, dla nich ptasznik czy tarantula i niezaleznie jakiego gatunku to jedno i to samo
3) jak niby fakt ma podać inf. co to były za gat. skoro się na tym nie znają ?!
4) policja przyszła od tak i zapukała ?! czy jaka była przyczyna że przyszli bo jakis haczyk tu jest ;P
5) Ide się szykować bo zaraz mam komers ;P

morda
26-04-2014, 06:58
ad 1) True, true.....
ad 3) No jak to co to za gatunek? Oczywiście, że ptasznik jadowity! Nie słyszałeś o takim? :D

Miłej zabawy na komersie, nie pij za dużo :D:D:D

cage
26-04-2014, 07:04
a no taaaaak, to ten pająk faktycznie, widzięłm jego fote na giantspiders.com ;P
no pewnie że nie bede pił. widziałeś mnie morda kiedyś z browarem ?! ;D

koperr
26-04-2014, 07:10
O jakie pajaki chodzi nie bylo napisane,ale jedno jest pewne smiesznie by bylo gdyby napisali ze to kedziory!!! heh

OlekL
26-04-2014, 07:16
Fakt to g***o , nie odbiegające od kolorowych damskich pisemek typu " życie na gorąca " czy " przyjaciółka" . Podobne jest też do "Twojego Weekendu" - w każdym numerze na końcu jest goła dziewczyna i przygłupawy komentarz. A co do tego artykulu to szkoda gadać. Ale lepsze to niż gdyby napisali że policjanci weszli to domu i zobaczyli że ktoś pozostawili 18 letnie "dziecko" sam na sam z kątnikiem lub muchą

maze
26-04-2014, 07:24
od kiedy napisali w fakcie ze moj "znajomy" to satanista bo ubiera sie jak metalowiec nie toleruje tego typu gazet...

nokeg
26-04-2014, 07:39
"fakt" to jedna z najgorszych gazet na naszym rynku, raz ją kupiłem w wiejskim sklepie bo dużego wyboru nie było i więcej jej nie kupie. Piszą bajki wyssane z palca jak np ta....szkoda słów.

sskin
26-04-2014, 07:40
Spalić to wydawnictwo bo to chłam jakich mało!!! A pozatym w żadnej gazecie nie napisali jeszcze czgoś prawdziwego o ptasznikach bo mamy taki ciemnogród w naszym karju ;/ a potem ktoś się odwiaduje że masz ptaszniki to jesteś szalony bo słyszał że w dwa dni może Cie zjeść :))

Atrax
26-04-2014, 07:51
Uff... to tylko Fakt :] A juz sie balem, ze tego typu bzdury opisala jakas normalna gazeta :]
Nie ma sie czym podniecac.

SDY
26-04-2014, 08:20
Dokladnie. Fakt to brukowiec... I kazdy kto ma troche oleju w glowie nie czyta tych glupot. Nie wiem czym sie podniecacie? Idiotycznym artykulem, dziennikarza-idioty z idiotycznej gazety? Tym ze bzdury o pajakch napisali? Zawsze pisza bzdury o pajakach, wiec to zadna nowina...

Sculptor
26-04-2014, 11:19
Zgadzam sie glownie z trzema osobami:
- "Skandale" to byla bombowa gazeta - szkoda ze juz nie ma i typ bajek jakie tam sie zdarzaly teaz sa rozrzucone po wielu czasopismach jak np "Fakt".... a tak cala blazenada byla w jednej bekowej gazecie :]
- nie wiem czym tu sie podniecac... a nawet jakby to podala.... (wlasciwie nie wiem ktore media sa takie wazne wiarygodne i ogaladane/czytane w tym kraju... wszystkie sa lipneeee) to co z tego??? jak ktos w otoczeniu robi oczy to przeciez w 2 zdaniach mozna powiedziec jakie to "niebezpieczne" stworzenia sa.

A gazety i redaktorzy itp czest BARDZO CZESTO dokladnie wiedza jak sprawa wyglada!!!! dlatego az mnie skreca jak bluzgacie na redaktora "idiote" :/ przeciez tu chodzi o statystyki czytelnicze - motloch czyta takie wlasnie pierdoly... przeciez pospulstwo wlasnie kupuje te smieci zeby takie rzeczy czytac - dla nich nudne by bylo: 'pajaki ptaszniki w zdecydowanej wiekszosci sa niegrozne dla czlowieka a ich ukaszenie jest porownywalne do ukaszenia pszczoly (poza nielicznymi wyjatkami...)'
i co czym mialby sie motloch w tym wypadku podniecac(???) wiec gazetki pisza pod masy takie i inne bzdury bo polaki wlasnie takie cos lubia czytac.
Tylko bez obludy!!! te gazetki sa bo ludzie je kupuja i czytaja!!! tacy jestesmy - polaczki
To jest dla mnie i zawsze bedzie godne pozalowania - to ze sa tacy co to kupuja i wierza w te bzdury i kupia ponownie nigdy nie interesujac sie wiarygodnacia tych slow czy tez nie zastanawiajac sie nad zachwianym sensem takich czy innych tekstow - jest to nieomal caly narod - a Ci ktorzy sa inni maja inne czasem gorsze "dolegliwosci" :(
Podoba mi sie taka osoba - redaktor ktory wykorzystuje ta narodowa glupote - bo mysle tez ze glupcy sa po to aby ich wykorzystywac :> tak dlugo az Ten wykorzystujacy - jak rak - zabije gospodarza - glupca i w ten sposob zgnija wszyscy.

sliver
26-04-2014, 11:47
czego mozna sie spodziewac po fakcie oni wszystko opisza wyolbrzymiajac kilkukrotnie ;/ zastanawiam sie czy dociekali tego jaki to gatunek :> znajac zycie nie za bardzo. a to ze w jednym terrarium to też dobre :D moze bachorki mialy pilnowac albopilosum albo inną smiertelnie jadowitą bestie podczas kopulacji :> smiech na sali ja im chyba do redakcji wysle list z gratulacjami i poprosze o nagrodzenie imbecyla ktory to nnapisal :D
pozdrowionka :D

Glazik
26-04-2014, 12:31
http://www.terrarium.com.pl/forum/read.php?f=16&i=80019&t=80019
oto link poczytajcie go sobie!!
zanim znowu napiszecie jakis bzdury na temat "smiertelnie grozne ptaszniki" jak cos takiego piszecie to podajcie z jakiego gatunku sa te PTASZNIKI
pozdrawiam


cos takiego wyslalem do redakcji :)

sskin
26-04-2014, 15:20
heheh jakby raczyli odpowiedzieć to napisz co napisali :D

Glazik
26-04-2014, 15:23
jak cos napisza odrazu tu zamieszcze :D

fibus13
27-04-2014, 10:37
FAKT to brukowiec i nie zalezy im na prawdzie tylko na tym zeby ludzie kupilio gazete :/

kibol90
28-04-2014, 08:21
Ja moge pozyczyc mojego P.murinus i po fakcie bedzie jak tam dotrze;)

42d3e78f26a4b20d412==