PDA

Zobacz pełną wersję : Prosze o szybka pomoc :(



Gallson
28-04-2014, 03:26
Własnie zmienialem boehmei podłoze ona lezy na ziemi rusza tylko przednimi odnuzami moge z nia robic co chce prewracac itp ale ona zyje bo nie lezała obrucona pomocy :(

Gallson
28-04-2014, 03:29
Raczej nie przechodzi wylinki bo nie jest obrucona

werni
28-04-2014, 03:43
Raczej przechodzi wylinke, a po tych wszystkich obracaniach to już pewnie sama nie wie jak zaczynała.. :]
Daj jej spokój i czekaj, ewentualnie sprawdź czy nie ma zbyt sucho.
I tyle.

Shinigami
28-04-2014, 04:07
ja pierdziele, rece mi opadaja. coraz wiecej ludzi ktorzy kupuja pajaka bo jest "cool" i nic wczrsniej nie poczytaja. Gallson to ze pajak nie jest obrocony nic nie znaczy

morda
28-04-2014, 04:17
Może dopiero robiła pajęczynę i chciała się obrócić... a Ty jej pomogłeś. Daj fotkę jak leży jak możesz.

Gallson
28-04-2014, 07:37
Juz przeszła wylinke oczywiscie kedzior i boehmei przeszli ja 13 :P ja to zawsze mam pecha hehe przeszła wylinke bez obrotu i nic jej nie jest .
Shinigami ja czytałem wszystko co sie da i interesuje sie tym tylko po prostu to bylo dziwne bo juz raz bylem zdziwiony tym bialym nolotem ale to byl tylko brud wiec ta sytuacja byla dla mnie szokujaca. o mozecie mi jeszcze powiedziec kedziorowi na odwloku został karapaks z starej wylinki sciagnoc go czy sam zejdzie a u boehmei zaczepiła sie wylinka do koncowki odwłoka zciagnac czy samo zejdzie?

Atrax
28-04-2014, 07:40
"ja to zawsze mam pecha"

Raczej powiedzialbym, ze szczescie :]
Co do kawalka wylinki, to poczekaj troche, moze samo zejdzie....a jak nie, to zwilzyc. Pajak sobie poradzi. Peseta w ostatecznosci.

42d3e78f26a4b20d412==