PDA

Zobacz pełną wersję : mam pytanko co do G rosea



michaśśś
07-05-2014, 13:32
bo ma msamuice g rosea L6 i zastanawiam sie czy dawać jej na pokarm pinki czy swierszcze a jeśli swierszcze to małe? bo to jest spokojny pająk wiec sam nie wiem

Samael
07-05-2014, 13:41
W profilu pisze ,ze jestes w terrarystyce od 2003 r,a zadajesz kolejne pytanie jakbys zaczal wczoraj...Kazdego pajaka karmi sie tak samo - male = male zarcie,duze = duze zarcie.Wazne zeby nie bylo wieksze od odwlkoka,choc to nie jest regula ,bo pajak poradzi sobie z troszke wiekszym jedzonkiem

Gufi
07-05-2014, 14:05
Jak masz pinki to dawaj pinki jak masz swierszcze to dawaj swierszcze tylko zeby nie były za duże jak to pisał poprzednik.

pawelb
07-05-2014, 14:37
koles...zadajesz bezsensowne pytania....zastanow sie po co to robisz?? zeby byc znanym na forum jako KRETYN?? odpowiem ci na to pytnie - CHCESZ DAC PINKI - DAWAJ PINKI, CHCESZ DAC SWIERSZCZE - DAWAJ SWIERSZCZE (amator;/)

Gufi
07-05-2014, 14:54
PawelB nie tak ostr wiem ze sie denerwujesz a to do niczego nie prowadzi.
Michaśśś napisz poprawnie nazwy zwierząt w profilu , bo to też denerwuje :)

pawelb
07-05-2014, 15:03
troche (BARDZO) denerwujace jest to co on pisze. moglby dac sobie z tym spokoj....."moj murinus jest zbyt spokojny" ......no gosciowi odbilo!! (nie życząc zle, nie mialbym nic przeciwko jakby ten murinus jak bedzie juz L8 ugryzl michasia;/:D)

pozdr.

Atrax
07-05-2014, 15:04
Pawel - wiem, ze to, co pan michaśśś pisze jest denerwujace, ale nie musisz sie rzucac na niego ;] Postarajmy sie go ukierunkowac na dobra droge bez nerwow :)
michaśśś - przeczytaj jeszcze raz dokladnie FAQ i archiwum, bo sam widzisz, jakimi owacjami uzytkownicy witaja Twoje pytania. I nawet sie im nie dziwie...

42d3e78f26a4b20d412==