PDA

Zobacz pełną wersję : g. pulchra oszalala



filipps
11-05-2014, 06:12
trzymalem ja w malym pojemniczku 14X8x8 troche torfu moze przesadzilem lekko z wilgocia ! no nic od jakiegos czasu ( pow 2 tygodni nie przyjmowala pokarmu ) byla malo ruchliwa typowe objawy przed wylinka, postawilem ja przed 2h na terrarium gada i zaczelo sie. W miejscu najblizej zarówki zaczela szalec, kopac dolek i wbijac kly w plastik czy to oznacza ze temperat pokojowa jej nie wystarcza czy czuje z tamtad jakies zagr !!

Theraphos
11-05-2014, 06:26
Pewnie było jej za zimno w temp. pokojowej i chciała sie dostac jak najbliżej źródła ciepła.

filipps
11-05-2014, 06:31
tez tak mysle ale aż kłami tak nie spotkalem sie jeszcze z tym musz dogrzac pajaki a w domu mam ok 25 C

Lord_Wlodek
11-05-2014, 08:06
ja mam 2 h.herculesy L7 i L8 i oba czesto wieczorem probuja wbijac kly w wieczko pojemników , w których je trzymam ( a sa to pojemniki po sałatce) , temperature maja ok 25stopni a leza na innym terra nad zarówka. To chyba normalne ze chca uciec ;)

morda
11-05-2014, 13:42
Jak im się nudzi to sobie kombinują. Raz moja geniculata prawie by tak wygryzła dziurę w pojemniku.

szaryprorok
11-05-2014, 14:16
hej, mam pytanie do filipps(a)-mianowicie-czy twoja pulchra tez jest taka strasznie płochliwa-bo jak moją wupuszczę jak czyszcze terr(g. pulchra L7)...to jak sobie łazi po podłodze to przy tupnięciu/podmuchu-jak naprzykąłd koło niej machnołem ręka-ale nie jakoś specjalnie mocno-to spyla z zawrotną prędkością przez jakieś 25 cm. i staje- co naprzykład nierobi mój smiti.....czy to normalne-ze ten gatunek wykazuje tak dużą płochliwość?

ps. jak tak czytam że ten gatunek wbija kiełki w terr-zaczynam się bac czy to dobrze że mówi się o ich jednym z najłagodniejszych usposobień:P


pps.czy ktoś z Was ma może jakąś tabelę ze wskazaniem na moc jadu g. pulchry-na tle np. brachypelm??-bo pozatym że się utarło że ona ma słaby jad-to nic niemogę o nim znaleść w necie-jakeiś medycznopodobne dokumenty...


z góry dzięki za odpowiedzi:)

Pozdrawiam:)

42d3e78f26a4b20d412==