PDA

Zobacz pełną wersję : wentylacja do terrar



czester87SnK
15-05-2014, 03:48
witam skleiłem terrarium dla pajaczka ale niewiem czy wentylacje nie przerobic:/ zrobilem ja z siatki takiej cos jak papier scierny tylko jest dozo mocniejsza i włóknista mam pytanie czy pajak aby tego nieprzegryzie?? bo pajaczek kumpla nocami drapie klami po klapie od terrarium co otym myslicie??? z gory wielkie dzieki

Awikularia
15-05-2014, 03:56
Ja osobiscie uzywam siatki metalowej i blachy perforowanej (taka z dziurkami, chyba tak sie wlasnie nazywa). Siatka z plastiku czy jakiegos wlokna predzej czy pozniej zostanie poprzegryzana. Zdarza sie to nawet w terrariach z siatka metalowa...

ironkapela
15-05-2014, 03:59
Nie powienien tego przegryzc, ale wydaje mi sie ze ta siatka ma dosyc ostre oczka, wiec pajak od "drapania" moze zrobic sobie krzywde. W koncu siatka sluzy do scierania scian. Ja osobiscie bym przerobil, bo aluminiowa jest nawet ladniejsza jesli chodzi o estetyke.

Ale nikt nie musi sie ze mna zgadzac :D

Pozdro

Atrax
15-05-2014, 05:04
Mysle, ze jak pajaczek podrosnie, to moze sie przy tym troche gimnastykowac :)

Sprobuj zalatwic blache perforowana... ja sam bym sie za nia rozejrzal. Jak cos, to dam Ci znac, gdzie ja dostac.

cage
15-05-2014, 06:52
ja mam taką siatkę u mojego boehmei od kilku ładnych miesięcy. i się trzyma jak tralal ;D

Awi - tak to jest blacha perforowana, mój stary ma hurtownie z metalami nieżelaznymi i między innymi własnie blache perforowanę też posiada ;D
mam to szczęście że mam pełno takich blaszek na wentylacje bo on tnie blachy i albo zostają skrawki dość przyzwoite albo jak robi wystawy lub reklamy to z takich małych formatów typu 30/20 więc jest z czego ciąć blaszke na otwory ;D

42d3e78f26a4b20d412==