PDA

Zobacz pełną wersję : Film o skorpionach !!!



garo
18-05-2014, 15:03
Dzis rano lecial zarabisty film o skorpionach na TVP2 o godzinie 9:05 !!!
Przez przypadek go zobaczylem bo wstalem z wyrka i przechodze przez kuchnie a tam mama oglada TV i patrze zaczyna sie jakis film z serri Davida Attenborow to sobie pomyslalem ze o jakis pewnie tygrysach albo jakis ptakach wiec ide dalej a tu nagle slyze ze film o swierzatach, ktore wytrzymuja rok bez jedzenia, 3 dni bez powietrza, moga byc zamarzniete w lodzie i po rozmrozeniu beda zyly to odrazu sie kaplem ze pewnie o skorpach i mialem racje.

Film byl bardzo fajny i co najwazniejsze bardzo profesjonalny i rzeczowy!!
Nazwy urzywane w filmie były wszystkie łacińskie i nawet najmniejszy szczegól byl dokładnie opisywany i kazdy skorpek osobno.
Naprawde mimo iz film trwal tylko 30 minut to byl najlepszy jaki widzialem do tej pory o skorpkach:)



pozdrawiam garo

Mimi
18-05-2014, 15:11
tez to oglądałem :) i podobał mi się :) mam dobry humor bo dzisiaj ide patrze do terrarium a tam vaganska jakoś tak dziwnie w kokosie siedzi, uchylam trochę szybę a ona lezała na plecach- wylinka! Juz ją przeszła i teraz siedzi w kokosie. Chciałbym wyciągnąć tą wylinke z kokosa ale nie ma jak, bo ona jest za vagasnką, ale wazne ze vaganska jest cała i zdrowa, jakie szczęście ze udało mi się wyciągnąć z terrarium tego guniaka czerwonego, ona właśnie go nie chciała jeść, więc myślałem ze wylinka sie zbliza i miałem racje, tylko ze ja jej sie spodziewałem za około 2 tygodnie :)

garo
19-05-2014, 05:06
Tak to nieraz bywa ale jak nastepnym razem bedziesz obserwowal pajak dokladnie to bedziessz wiedzial kiedy sie wylinka zbliza patrzac na jego karapaks jak powoli odchodzi i jak juz bedzie taka dosc duza szczelina tzn ze wylinka bedzie lada dzien.



pozdro garo

42d3e78f26a4b20d412==