PDA

Zobacz pełną wersję : Spore zaskoczenie



SHERON
23-05-2014, 04:25
Jak czytalem to stromatoplema calceatum jest dośc agresywnym i jadowitym pajakiem. Ku mojemu zaskoczeniu gdy podalem jej mączniaka żuciła sie na niego ale walka trwała dlugo pajak to L6 a mączniak okolo 2cm brachypelmy nawet L4 o wiele szybciej zabijały mączniaka. Czy można powiedziec ze calceatum ma słabszy jad ??Bo teraz już nie mam pojęcia.

cyclosternum
23-05-2014, 04:51
moze nie mogła trafic tego mącznika kolcamialbo jad działa innaczej na mączniki ale w to wądpie :P

cage
23-05-2014, 05:00
jad niema tutaj raczej nic do rzeczy. może nie była po prostu głodna i bawiła się mączniakiem. zresztą pośpiech przy jedzeniu nie jest wsakzany więc o co chodzi ?!

wh6fxe
23-05-2014, 05:00
Wszytko zalezy jak pajak zaatakuje. Jesli w glowe maczniaka to maczniak moze pasc odrazu jesli w pozostala reszte ciala to maczniak moze zyc nawet wtedy gdy nei bedzie mial polowy (jak nie wiecej) ciala a jesli chodzi. Jad tu nei ma bardzo duzego znaczania nawet bardzo slaby jad u tak malego stworzonka jak moczaniak jest smiertelny.

Theraphos
23-05-2014, 06:24
albo sie nim bawił albo wstrzykneła mniej jadu i dlatego "wolniej" umierał;)

dario_terrarysta
24-05-2014, 00:01
Jak miałem calceatum L4 to jak dostała mączniaka 2 cm a nie miała nawet tyle ciałka :) , to po chwili jak mu sie wbiła przestał sie ruszać , były to moze 4 sek i maczniak już nawet nie drgnął :) , jak wiadomo calceatum ma dosyć ;) toksyczny jad , i nie polecam sie bawić z tym pajączkiem .

42d3e78f26a4b20d412==