PDA

Zobacz pełną wersję : Pokrywa z listewek



dejmos
24-05-2014, 05:23
Witam
Czy pokrywe do terrarium dla smithi (samica lvl około 10) można wykonać z małych deseczek? Są one umieszczone w okolo 5mm odstępach od siebie (pająk się nie zmieśc). A do okoła są 4 umiesczone poziomo aby dosć ciasno zachodziły na terrarium. Myślałem o tym żeby deseczki były ciasno koło siebie a w rogu na około 1/3 powierzchni pokrywy zrobic otwór i wstawić metalową siatke, tylko że nie posiadam takiej siatki:(. Jesli ten sposób jest zły, napiszcie a ja poszukam tej siatki po sklepach

Ca2na3is
24-05-2014, 09:00
Przepenetruj allegro. Widziałem niedawno siatki aluminiowe o wymiarach 27x34 cm za jakieś 16 pln. więc raczej na przykrycie by Ci wystarczyło. Co do poszukiwań w sklepach to życzę powodzenia... mi się nie udało.

Tomek_Nie
24-05-2014, 09:59
tak mozesz takie przykrycie sobie zrobic ,tylko zrob tak zeby dochodzilo powietrze (jakies dziurki) i tak zeby pajak sie niewydostal (tzn niepodniosł przykrycia i zeby sie nieprzecisnal przez szczeliny.) to całą filozofia :)

dejmos
25-05-2014, 07:20
powietrze się dostaje bo między tymi deseczkami są około 5mm szczeliny, tylko teraz ciężko jest utrzymac odpowiednią wilgotność bo jest większa wentylacja

42d3e78f26a4b20d412==