PDA

Zobacz pełną wersję : maleńkie larwy much to czyste zło?



elkrakerso
25-05-2014, 06:22
apropo larw muchy to czasmi po dużej muszce zostanie kilka larw w terra.może jak za długo muszka chasa po terra(zanim wpadnie na obiad do gospodarza) to gdzieś złoży larwe-sam nie wiem-a jeśli mucha je gdzieś złoży w terra czy to znaczy że terra jest "niewłaściwie posprzątane"?i czy powinno się usunąć takie maleńkie larwki z terra czy pozwolić żeby(jeśli pająk jest mały)żeby takie "małe chodzące hamburgerki"( :P ) stały się rozrywką dla pupilka?bo zaszkodzić to mu raczej nie zaszkodzą,najwyżej zszamią w terra jakieś miniaturowe resztki po poprzednich posiłkach pająka.co myślicie?

kielon
25-05-2014, 07:03
pajakowi nic nie zrobia a larwy tak latwo w terra ci sie nie zrobia zreszta sa tez inne srodki karmienia

Obcy
25-05-2014, 10:11
atrax już kiedyś pisał ze w pinkach jest szatan ];->

kielon
25-05-2014, 16:38
jezli jest szatan jak to mowi Obcy to sory za pomylke ja nie mialem jeszcze zadnego problemu z nimi

Beliar
26-05-2014, 04:00
Moja znajoma jednak twierdzi że gdy podała niezbyt wyrośniętemu pajączkowi takiego białego to on go pogryzł (robak pająka!!!) i pajączek padł. Powiedził bym więc że takie larwy nie do końca nic pająkowi nie zrobią. To rzeczywiście pomioty Szatana ;-)

popekjr
26-05-2014, 14:47
larwy much zywia sie padlina, wiec calkiem mozliwe ze pajaczkowi cos zrobia, ale czy mucha nie sklada jajek do padliny ???

elkrakerso
27-05-2014, 03:06
larwy much żywią się tylko padliną i nie "ugryzą" zdrowej tkanki(jaką niewątpliwie jest pająk).ale muchy jak przez dłuższy czas są w półapce(bo pajączek widać nie głodny)składają jaja gdzie popadnie nie koniecznie na padlinie,kiedy wykluwają się z nich larwy mają bardzo niską szansę przeżycia(ale terra mi zaśmiecą).

42d3e78f26a4b20d412==