PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z T.Blondi



sim0n
28-05-2014, 14:49
mam kolejny problem;/

T.Blondi przeszla wylinke z L3 na L4 i podczas przechodzenia jej najwyrazniej sie zle ulozyla poniewaz gdy przeszla juz caly proces to ostatnia noga po lewej stronie jest w polowie wykrzywiona :( rusza nia i chodzi normalnie ale jest po prostu wykrzywiona, czy to przejdzie po kolejnej wylince i czy ta noga bedzie sprawna??:( i drugi problem stracila kolor z bezowego na czarny, wroci jej poprzedni kolor ??

Awikularia
28-05-2014, 15:05
To normalne, ze T. blondi zmienia po linieniu kolor. Za jakis czas znowu zrobi sie jasniejsza. Co do nogi - mozesz kilka dni ja poobserwowac, mozesz poczekac tez do kolejnego linienia. Z tym gatunkiem jest tak, ze bardzo szybko lapie infekcje, jak ma jakies uszkodzenie ciala. Chyba bedzie jednak lepiej te noge amputowac, jak pajaczek bedzie okolo tydzien-dwa po linieniu. Jest maly, wiec szansa na wyleczenie jest dosc spora.

ironkapela
29-05-2014, 02:19
Czy ja wiem czy warto amputowac. Jezeli pajakowi nie spodoba sie ta noga to ja sobie sam amputuje ;)

wh6fxe
29-05-2014, 08:25
Dokladnie... jesli bedzie mu ta noga przeszkadzala to sam sobie ja amputuje nawet jesli noga zostanei taka krzywa do nasteopnej wylinki to po linieniu powino wszytko wrocic do normy.

sim0n
30-05-2014, 04:45
dzienx ;)

42d3e78f26a4b20d412==