PDA

Zobacz pełną wersję : akt kompulacji ?



sim0n
04-06-2014, 15:17
jak dochodzi dokladnie u pajakow do samego aktu kopulacji ? problem moj polega na tym ze mam dzielone jedno terra na 3 mniejsze szybkami i przy szynach od "drzwi" jest szparka 1,5-2 cm w jednej jest dojrzala samica smithi a w drugim prawie napelniony samiec albopilosa ;/ i nie wiem czy jest mozliwe zaplodnienie jej ? czy musze je przeprowadzac czy moge byc spokojny ?

Theraphos
04-06-2014, 15:37
przez szpare 2 cm moze przejść...

kak
05-06-2014, 03:53
hehe a o co ci chodzi.
chcesz zrobic mieszanca smithixalbopilosum, czy boisz sie, zeby tego nei bylo?
pajak spokojnie moze zwiac nawet przez 1 cm szczeline, w koncu to kwestia splaszczenia odlwoka.

btw co to jest kompulacja - kolacja przy kompie?;)

Awikularia
05-06-2014, 05:59
Miales na mysli, ze samiczka sie przycisnie do tej szpary, a samiec wlozy bulbusy i ja zaplodni? Hm, no coz, mysle, ze to nie wypali, ale nie testowalam czegos takiego.

garo
05-06-2014, 10:35
Jezeli miales na mysli to samo co powiedziala Awi to nie masz szans, a jezeli miales na mysli to ze chcesz dopuscic samca albopilosum do samicy smithi to nie wiem czy cos z tego wyjdzie najwyzej jakies mutanty puzniej.


Jak masz zamiar tak zrobic to poszukaj lepiej samca smithi a jak sie boisz ze pozniej nie bedziesz mial co z nim zrobic to ja go chetnie odkupie od ciebie.


pozdro garo

42d3e78f26a4b20d412==