PDA

Zobacz pełną wersję : Banalne pytanie :]



NeuThroN
05-06-2014, 05:32
Mam vagansa l10 no i teraz bedzie przechodził wylinke cały zakopał się w swojej kryjówce i niewiem jak mu tam mam zwliżyć podłoże bo boje się o niego żeby czasem nieutknoł w wylince :) Co zrobić ??? może wogule niezwliżać tam ? Ogólnie to ma w całym faun-boxsie wilgotno tylko niewiem jak tam jest w tej kryjówce :]

Theraphos
05-06-2014, 05:34
Skoro masz w całym faunabox'ie dużą wilgotność to tam pewnie też jest:]
Możesz obok tej kryjówki zwilżyć.

Awikularia
05-06-2014, 05:57
Nie wlewaj pajakowi wody do kryjowki. Zwierzak musi przeciez miec gdzies suche miejsce. Nic mu sie nie stanie przy linieniu.

I pamietaj - to, ze pajak sie zakopuje nie oznacza, ze bedzie linial. Moze tak byc, ale wcale nie musi.

popekjr
05-06-2014, 08:21
tu chodzi o wilgotnosc powietrza a nie podloza wiec tak jak awi mowi nie wlewaj mu tam wody

garo
05-06-2014, 10:40
Qrcze ludzie ale wy wydziwiacie !!!

Wcale nie musisz mu tam zwilrzac wystarczy ze zwilrzysz podloze obok, przed i wogol kryjowki i juz to wystarczy w zupelnosci, a jak masz tego vagansa na torfie kokosowym to na pewno jak lejesz podloze woda to spodem samo sie rozejdzie po calym terrarium i dojdzie do kryjowki tez.



pozdro garo

Mimi
05-06-2014, 16:24
heh moja vaganska liniała w kokosie na suchym torfie, ja spryskuje codziennie jedno miejsce w terrarium i jest ok ( teraz akurat nie pryskałem bo przedwczoraj wymieniałem torf w terrarium i jest on jeszcze wilgotny pod spodem, ale sumie to spryskam jeszcze teraz :)

42d3e78f26a4b20d412==