PDA

Zobacz pełną wersję : resztki jedzenia; temperatura



wpg
05-06-2014, 08:32
Na początek - jako, że jestem tu nowy: cześć wszystkim:)

Dzisiaj przed południem stałem się posiadaczem pięknego kędziorka L2:)
Zdążył się już chyba przyzwyczaić do nowych warunków; jakieś półtorej godz. temu nakarmiłem go pinką a problem jest taki:

Pinka wygląda dalej tak, jak przed wrzuceniem do "jaskini lwa" (tyle, że się nie rusza:P). Widziałem jak pająk się z nią rozprawia i jak rozpoczyna posiłek a teraz nie wiem czy pinka (lub to co z niej zostało) nadaje się już do wyciągnięcia (w końcu nie chce mieć pleśni w "terrarium":) ). Kiedy wiadomo, że pająk zjadł wszystko (lub tyle, ile chciał zjeść) i resztki można wyciągnąć?

Co do temperatury, to czy nic się nie stanie jak ptasznik przez pare dni będzie przebywać w temp. pokojowej (ok 23'C -24'C)? Na dniach kupie żarówke i resztę potrzebnych sprzętów, chodzi mi tylko o to czy wytrzyma te pare dni (wilgotność jest moim zdaniem prawidłowa (ok. 70%)).

Na pytania nie znalazłem odpowiedzi w faku więc plz nie odsyłajcie mnie tam.

Hmmm to chyba tyle, pozdro:)

SD AS
05-06-2014, 08:58
O temperature możesz sie nie martwić nic sie nie stanie jeśli będze 23/24'C.A co do pinki zostaw ją na noc jak ni zje to ranem ją wyciągnij.

garo
05-06-2014, 10:45
Witam !!!


Poczekaj jeszcze jeden dzien i jak to co z niej zostalo nie bedzie ruszone to usun to poniewasz zaplesnieje ci.



pozdro garo

elkrakerso
05-06-2014, 10:45
tak jak powiedział SD AS... nic dodać nic ująć... :)

42d3e78f26a4b20d412==