PDA

Zobacz pełną wersję : Pandinus imperator



Niedościgniony
09-06-2014, 13:49
Od dwóch tygodni jestem właścicielem skorpiona P.imperator. Skorpion jest L3. Czytałem, że lubieją one robić sobie przerwy w przyjmowaniu pokarmu. Tylko, że mój stawonog ostatni raz jadł tydzień temu i nie jestem pewien czy wszystko jest w porządku. Jak długo skorpion w tym wieku może nie jeść ??

Pozdrowiaski

SławekS
09-06-2014, 13:55
jak nie będzie jadł przez miesiąc to zacznij się zastanawiać
w przypadku nie jedzenia przez 2 lub więcej miesięcy pisz na forum a póki co nie masz sie czym przejmować
To tylko moje zdanie :)

Pabluss
09-06-2014, 14:11
To w takim wypadku ja sie czuje troche zaniepokojony.
Na poczatku maja dostalem pandinusa L1. Od tego czasu minelo juz blisko 3 miesiace, a on mi w tym czasie zjadl polowe poltoracentymetrowego swierszcza (jakies miesiac temu). Czy w takim wypadku jest to jeszcez jakos w normie, czy cos nie tak?

wh6fxe
09-06-2014, 14:44
Jeszcze nie slyszalem zeby pajak/skorpion itp zaglodzil sie na smierc tak wiec chyba nie ma co sie obawiac.

Tomek_Nie
09-06-2014, 15:09
niemartw sie poprostu podrzucaj mu co kilka dni pokarm i jesli bedzie chcial to zje a jesli nie to niejest glodny albo jest przed wylinka to jedyne dwa rozwiazania ,no chyba ze jest meczony przez jakies wewnetrzne pasozyty (jakie to niewiem) to moze padnać , ale tego to juz nieda sie uratowac i jest to bardzo watpliwe. w jakiej temp trzymasz skorpa ? moze zwieksz mu temp do 29 stopni moze ma za niską. dobranoc

Niedościgniony
11-06-2014, 12:42
Dzięki!!

Pozdrowiaski

42d3e78f26a4b20d412==