PDA

Zobacz pełną wersję : avicularia - cos nie tak



KaMiL_15
12-06-2014, 02:27
po wylince znacznie mniej je, zniszczyla gniazdo jakis tydzien temu i nie robi nowego. Jest ona po 4 wylince, a najbardziej martwi mnie to że spada ze scianek ;/
Co jej jest ?

Awikularia
12-06-2014, 02:45
Nie chce cie martwic, ale moze nie przezyc. Aczkolwiek zycze ci z calego serca, aby sie tak nie stalo. Avicularie sa niestety padliwe....

KaMiL_15
12-06-2014, 02:58
ale czym to może być spowodowane ? Wilgotoność, temperatura ? Czy jakas tam genetyka ? Jako L3 to jadła wszystko. Kromke chleba tez by pewnie zjadła :) a teraz to do 4 dni i to jeszcze polowe zarcia zostawia. Wilgotosc ma, temp też. Stoi na terra z wezami i grzeje od spodu.

Dark Raptor
12-06-2014, 03:10
Co do Avicularia. Nie miałem ich dużo, jednak jeśli chodzi o głodówki, przebijają wszystkie moje pająki z wyjątkiem jednego kędziora. Nawet L1 potrafiły nic nie ruszyć przez miesiąc, by potem nażreć się jak świnie i przejść linienie tydzień później.

Nie trzymam ich w podwyższonej temperaturze, pilnuję tylko większej wilgotności. Jak na razie nic nie straciłem.

Awikularia
12-06-2014, 03:21
Ja postepuje podobnie, jak Dark i mam dosc duze straty. Malo co z Avicularii u mnie przezywa, cos nie mam do nich reki ;).

A czym to moze byc spowodowane - coz, pewnie jakis powod jest, ale nie badalam tego - czasami padaja bez widocznej przyczyny...

maze
12-06-2014, 03:24
w moim przypadku zawsze po wylince avicularie niszcza swoje gniazda i przez jakis czas nie chca jesc. Ja bym sie nie przejmowal.

KaMiL_15
12-06-2014, 04:15
mialem doczynienia z kilkoma avi, ale 1 raz takie cos mi sie zdarzylo i dlatego sie zmartwiłem. Dzieki wszystkim za odpowiedzi !

Glazik
12-06-2014, 06:33
mam Avicularie po L3 i jak na razie super sie zachowuje.
mam ja od L1
po karzdej wylince niszczyla swoje gniazdo. wtedy zabieralem stara pajeczyne a ona na nowo sobie budowala.
jedynie co to sie wycwanila bo zawsze gdy otwieram pojemnik to ucieka znigo mi na reke.
pochodzi troche po mnie a potem sama wraca do pojemnika gdzie czeka na nia jedzenie. chetnie je :)

smash
12-06-2014, 12:49
u mnie tez avicularie po wylince niszcza gniazdo a wtedy ciezko jest je nakarmic przewaznie sie plosza i wtedy nic niechca jesc, wszystko wraca do normy jak odbuduja gniazdo gdzie mozna im rzucac pokarm.

Ja bym sie nie martwil na twoim miejscu wszystko powinno byc ok.

Awikularia
12-06-2014, 13:07
Coz, ja bym sie martwila raczej tym odpadaniem od scianek pudelka, a nie nierobieniem sieci. I to mialam na mysli w poprzednim poscie ;).

42d3e78f26a4b20d412==